Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megkerülni a...

Hogyan tudom megkerülni a kollégiumi internet korlátozásokat? Ha van ötleted v. tapasztalatod szívesen fogadom!

Figyelt kérdés
A helyzet tömören: koliban vagyok, nem lehet torrentelni, a letöltő progik valami miatt nem működnek, csak direkt letöltés lehetséges, de az internet kapcsolatot idről időre megszakítják, általában véletlen időpontokban, de van bennük rendszer... valakinek van ötlete? Leginkább arra használnám a net-et h. néha néha esténként megnézzek 1-1 filmet online...
2011. márc. 23. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd meg a rendszergazdát sörre.
2011. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Jaja ezt sörrel mérik: liter/megabájt
2011. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
46%
Mi a suliba ugy kerüjük meg h a netbeálitásoknál a tanári Net iP-cimet beálitjuk ugy gyorsul a net és nincsnek letiltva oldalak :) most hirtelen nem tudom elmondani a beálitás pontos hejét de a Net (ablakban) --> eszközök --> internet beálitások ba van ha jol tom kutass kicsit :)
2011. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát általában proxy-val szokják blokkolni az internetet.

Ez olyan program amivel bizonyos oldalakat letiltanak a hálózatról hogy ne tudjad megnyitni(ez csak példa másra is szokják használni).Ha van elég időd feltudodo törni de időigényes és kacifántos dolog.1-2 napra szükség van erre.

2011. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2011. márc. 23. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!