Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A nod32 letiltott egy oldalt....

A nod32 letiltott egy oldalt. Hol tudom kiszedni a tiltólistából?

Figyelt kérdés

Van egy honlapom (ATW-s), és nem tudom megnézni, mert amikor meg akarom nyitni ez a szöveg fogad: Az ESET NOD32 Antivirus letiltotta a weboldalhoz való hozzáférést.

A weboldal szerepel az ártó kódokat tartalmazó weboldalak listáján.


2011. márc. 31. 20:07
 1/3 anonim válasza:
Az enyémmel is ugyanez van és az összes users.atw.hu kezdetűvel. Sajnos az ATW még nem reagált.
2011. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha nem lenne, akkor engedélyezni kell a hozzáértő módot: Ctrl+M

Beállítások-Védelmi modulok-Webhozzáférés védelem-Konfigurálás-HTTP,HTTPS-Címek kezelése és ott beállítani az oldalad címét. Célszerű csillagok közé: *users.atw.hu/oldaladcíme*

2011. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én le akartam tölteni valamit, és szintén nem engedte a program, próbálkoztam, mindenféleképpen: letiltottam minden vírus- és kémprogramvédelmet, engedélyeztem az oldalt, amire el akartam jutni, majd a kettőt egyszerre, de semmire se ment. Valószínűleg, amíg a nod32 a gépen van, ez nem fog működni.
2012. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!