Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telenor viccnek szánta a...

A telenor viccnek szánta a 32kbps-os korlátját?

Figyelt kérdés

Mert csoda, ha behoz egy oldalt túlforgalmazás után. A 32kbps helyett egy fél pillanatig jön akár 300kbps-sel, utána meg csoda, ha jön 10-zel.

Komolyan mondom, utoljára voltam internet nélküli albérletben mobilinternettel. Még kábeltévé sincs és ha lejár a 3 giga, örülök ha a g-mailt behozza ez a vacak, a földin meg csak a barátokközt, a falóvilág és a többi szemét megy csak (egy-két kivétellel).


2011. ápr. 8. 16:58
 1/5 blex ***** válasza:
6k-ért korlátlan. ha kisebb csomagot veszel és túlléped, senki sem fogja csak úgy szó nélkül hagyni
2011. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jólvan, de a T-Mobile legalább behozott oldalakat, ez meg a GyK-t is néha félig tölti be, ha kicsivel több reklám vagy kép van egy oldalon, akkor meg be se hozza. Az MSN is ledob néha. A legrosszabb meg az, hogy nem tudok torrentezni, ezért rá vagyok utalva másokra, házit nem tudtam írni JDK hiányában. Engem nem érdekel, itt hagyom ezt az albérletet, mert a főbérlő nem engedi a netet beköttetni, mert drága. :@ Vagy mivel a lakótársam az öccse és szeret fordított életet élni, ezért nem hagyja se a netet, se a kábeltévét, legfeljebb a mobilnet. Amúgy az övé a telenoros, csak mivel neki nem ismerte fel a laptopja, ezért oda kellet neki adnom a T-mobile-osat.

És engem nem érdekel, ha jövőre pár hétig bejárós leszek. Mert így minimális szórakozással csak idegesítem magam, és ha ideges vagyok, nem tudok tanulni.

2011. ápr. 8. 17:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, és olyan 2-2,5 gigánál már bekorlátoz.
2011. ápr. 8. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le az Operát, annak van egy netgyorsító szolgáltatása, most én is 32 kbps-ről tolom :)
2011. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már szerencsére itthon vagyok, itt meg korlátlan szélessáv van.
2011. aug. 18. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!