Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az imikimi.com-on hogy kell...

Az imikimi.com-on hogy kell képet feltölteni? Ez egy képszerkesztö de nem sikerül mert nem tudok angolul sajna mindent részletesen köszike. vagy ha tudtok még ilyen oldalt ami magyar azt megközönném.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Legeloszor is regisztralnod kell,az nem nehez.Azt tuti meg fogod erteni,h hova kell a felhasznalo nevet,jelszot e-mail cimet irni...aztan meg valasztasz a "kimik" kozt es beszurod egyszeruen a kepeidet...a make kimi-nel akar sajat hatteret is csinalhat sz.Nyugodtam probalkozz,nem nehez es el sem lehet rontani semmit!tenyleg 1 szuper oldal!

ha tudok szivesen segitek,csak irj privit.

2009. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
na?sikerult?
2009. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
69%
Sanos nem sikerült képet beszúrnom, pedig regisztráltam is.Nem tudom hogy érted KIMIKET, és hova kell a képet beszúrni, kérlek segíts szretnék az elhunyt fiamnak képet kszteni,de sajnos nem megy .Köszönöm elöre is a választ.gaiko66@t-online.hu
2009. jún. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!