Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb tárhely és...

Melyik a legjobb tárhely és domain szolgáltató?

Figyelt kérdés

Természetesen ingyenes szolgáltatóra gondolok. Hallottam már többféléről (extra, fw, atw, stb..) de kíváncsi vagyok ti mit javasoltok, melyiket használjátok?

Ilyenekre gondolok, hogy mekkora tárhely, mySQL, PHP lehetőség, reklám felület van-e, milyen egyéb feltételek, lehetőségek?


2009. márc. 12. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az atw-t használom, mivel extrán nem sikerült mySQL-t beállítani. Atw-n pedig a fontos kérdésekre megkaptam a választ.

Van egy reklámcsík fent, ez nem igazán jön be, és valamikor délutánonként, kora este igencsak belassul a szerverük.

500MB tárhely van, PHP (PHP-ből napi 20 e-mailt tudsz küldeni), MySQL támogatás, TerraSMS - 30GB tárhely, és SMS-sel regisztrálva lehet megtekinteni a tartalmát. De 800Ft+Áfás SMS-díjból 160Ft-ot kapsz meg...

2009. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szerintem nem sok ember van aki fizet 800 forintot azért, hogy megnézhessen egy oldalt.. :S

köszi a gyors választ!

2009. márc. 12. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem-e értettél félre: az alap 500MB az teljesen nyílt, bárkinek elérhető.

A másik 30G-t lehet aktiváltatni külön.

De az ilyen SMS-webes dolgoknak nagy dolgot kell tudniuk, hogy valaki beregisztráljon. Ezzel nem igazán lehet pénzt keresni.

2009. márc. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
uw.hu
2009. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
00:39-esnek: nem, nem ertettelek felre, de arra gondoltam, hogy 500 MB-al nem nagyon lehet mit kezdeni, a 30 GB pedig ilyen szempontbol eselytelen...
2009. márc. 13. 21:19
 6/7 anonim válasza:

Én nem ajánlom az ingyenes szolgáltatókat, sokkal tobb probléma lesz belőle, mint egy fizetős tárhelynél, javaslom írd be a googlebe, hogy tárhely, és a nem fizetős első 3 találatból szemezgess, fogsz találni olcsó de megbizható szolgáltatót, a google eléggé megszűri kit enged az első oldalra.


Persze rövidtávon az ingyenes is megteszi, de hosszú távon mindenképp egy korrekt céget érdemes nézni. Sajnos nekem ez mar tapasztalat..

2013. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem sem jó ingyenes tárhelyet választani!!

Ha teheted ezen ne spórolj!

Havi egy autómosás árából már egy profi, megbízható tárhelyet vehetsz!

2013. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!