Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Át tudom másolni a mentett...

Át tudom másolni a mentett Google Chrome jelszavakat egyik gépről a másikra?

Figyelt kérdés

A volt gépemen régóta Chrome fut, és minden könyvjelző, illetve jelszó mentve van.

Tegnap vettünk egy új gépet, amin sok felesleges motyó volt, így újraraktam a gépet. Erre is XP Sp3-at telepítettem, szintén Chrome-mal. Csináltam Google Accountot, szinkronizáltam a két gépet az accountal úgy, hogy a régi gépen beállítottam hogy mindent szinkronizáljon, (előzmény, könyvjelző, jelszó) szóval minden, de csak a könyvjelzőket szinkronizálta.

Van egy-két oldal, ahova már nem tudom a jelszavam, (nem tudok újat kérni sem) viszont az oldalt napi szinten használom.

Tud valaki segíteni, hogy hogyan lenne megoldható ez a probléma?

Segítségeteket előre is köszönöm.


2011. máj. 25. 10:29
 1/1 Tesele válasza:

Hali!


Ha rendesen be van állítva a gmail fiók, és mind2 gépen a szinkronizálás a jelszavakra is akkor mennie kellene.


Megoldás lehet még ha a régi gépen megnézed a jelszót.

A Chrome-ban menj a Beállítások->Mentett Jelszavak kezelése részhez, itt ha rákattintasz az adott sorra, van egy megjelenítés gomb és megmutatja a jelszót.


Xp vagy régebbi oprendszerű gépeken segíthet egy jelszó megjelenető proggi pl.:

[link]

2011. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!