Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne youtube-on...

Pro Patria kérdése:

Hogyan lehetne youtube-on beállítani, hogy mikor jobb klikkel a háttérképre kattintanak, azt írja ki hogy "a funkció betiltva"?

Figyelt kérdés
Láttam ilyet egy másik honlapon, a képlopások ellen.
2011. jún. 13. 17:20
 1/10 Argloss ***** válasza:

JavaScripttel lehet, de youtube-on nem hiszem, hogy használható... Amúgy jobb klikk nélkül is le lehet lopni a képet, szóval sokat nem érnél vele.


De azért itt egy olyan script:

[link]

2011. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogyan? Én az insert+printet ismerem még, de azt nem tudják használni a youtube-on, mert a képet eltakarja a sok írás, lejátszási listák, stb.
2011. jún. 13. 19:11
 3/10 A kérdező kommentje:
"A script letiltja a kurzorod jobb gomjának a használatát." - Csak az enyémet?
2011. jún. 13. 19:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és ha demo, akkor meddig működik? Vagy ha beállítom egy oldalra, akkor onnantól kezdve az úgy lesz, akkor is, ha a demo lejár?
2011. jún. 13. 19:24
 5/10 Argloss ***** válasza:

Forráskódban meg lehet nézni a képek linkjét, szóval le is lehet őket lopni...

Mindenkinek aki azon az oldalon jár letiltja a jobb kattintást, feltéve, hogy nincsenek letiltva nála a scriptek.

Ameddig az oldalon van addig működik. Demo, mint bemutatás, nem úgy demó, hogy korlátozott működésű.

2011. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam a kommenteket, és azt írta valaki, hogy ez firefox-szal nem megy. Szóval ez bukta.
2011. jún. 13. 20:40
 7/10 Argloss ***** válasza:

Nekem Firefox van. Működik, kipróbáltam IE-vel és Operával is, azokkal is működik. (legfrissebb verziók)


De akkor itt egy másik megoldás ami nekem csak firefox-ban működik:

<body oncontextmenu="return false">

2011. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy ez a dolog youtube-nál is működik? Mert nekem nemigen.

Lehet, csak az én hiányos tudásom okozza, informatikából kontár vagyok.

Így csináltam: jobb klikk-> oldal forrása

Aztán megjelent egy ablak, de nem sikerült beleillesztenem semmit. Nem enged beleírnom.

(Illetve azt se tudom, hogy ezt a kódot a meglévő szöveg helyett, után, vagy elé kell írni.)

Bocsi, hogy ilyen szájbarágós vagyok ebben a témában:)

2011. jún. 13. 22:28
 9/10 Argloss ***** válasza:

Már az elsőben is írtam, hogy ez a youtube-on valószínűleg nem lehet. Annak nem tudod szerkeszteni a forráskódját csak megnézni. A beállításokban sincs rá lehetőség, nyilván biztonsági okokból nem lehet egyedi scripteket pakolni bele...

Amúgy nem hinném, hogy lelopják majd a hátteredet.

2011. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a segítséget! Mentek a zöld pacsik:)
2011. jún. 13. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!