Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jön be nekem a...

Miért nem jön be nekem a www.zoxer.hu? Hol találok még olyan oldalakat, ahol zeneszámok vannak lefordítva magyarra?

Figyelt kérdés
2008. febr. 23. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jön be, de googlebe beírod a szám nevét, és olyan szókat amit te is letudsz fordítani, aztán valószínű hogy megfogod találni.
2008. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A zoxer fizeős oldal lett.De attól még a kezdőlapnak be kellene jönni.Vagy az bejön?
2008. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, az se jön be. feér oldal, és valami angol szöveg pár sorban.
2008. febr. 24. 11:35
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem se jön be de hiányzik ezért ha valaki tudna segíteni hol van ilyen oldal akkor megkösszönném
2008. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nincsen már zoxer, megszűnt. Azt javaslom, hogy keressetek ráa keresendő szám dalszövegére, és írjátok be a www.webforditas.hu-ra

kicsit törni fogja a nyelvet, de kb. érthetővé teszi.

2009. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nincsen már zoxer, megszűnt. Azt javaslom, hogy keressetek rá a keresendő szám dalszövegére, és írjátok be a www.webforditas.hu-ra

kicsit törni fogja a nyelvet, de kb. érthetővé teszi.

2009. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
www.dsf.try.hu Új oldal, ezzel a témával foglalkozik, fordítókat keresünk...
2009. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Zeneszöveg.hu oldalon :D Én imádom ezt az oldalt rengetek magyar és külföldi dalszöveg fönn van rajta és a külföldi oldalak közül igaz h nem mindegyikhez van meg a magyar fordítás de szerintem attól függően nagyon jó oldal :D
2011. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!