Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ie7-hez is vannak hasonló...

Az Ie7-hez is vannak hasonló kiterjesztések, mint a Mozilla Firefoxhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Firefoxhoz találtam időjáráskijelzést, időt, winamp-ot tudtam kezelni a böngésző ablakban, szines füleket tudtam beállitani, és még rengeteg kiterjesztés van hozzá. Az Ie7-ben a jelszókezelőt sem találom :(

Előre is köszi a válaszokat


2008. febr. 24. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Internet Explorer 7-hez is akad néhány kiterjesztés, de közel sem olyan sok mint a FireFoxhoz.
2008. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Az IE-t azért nem tuningolják mert egyrészt nem túl stabil, másrészt a windows magja arra van építve és ha megroggyantod mehet a win reinstal. Meg talán azért is mert Bill Géc bácsi bejegyzett védjegyes progija.

Inkább Operázz vagy firefoxozz, bár nekem nem tetszenek ezek az extra őrültségek semmilyen mértékben.

2008. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, de eléggé bénák, meg a legtöbb vírust is hordoz magában.


Jó szívvel ajánlom a Firefox-ot, lassan 3 éve használom, eddig semmi problémám nem volt vele.

Találsz hozzá Internet Explorer-es témát, ha már nagyon megszoktad az IE kinézetét.


Sokkal gyorsabban bejönnek vele az oldalak, és ha letöltöd hozzá az Adblock Plus reklámszűrő kiterjesztést, még a reklámokat is kilövi!

2008. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!