Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem unjátok? Facebook

Nem unjátok? Facebook

Figyelt kérdés

A facebook os kérdéseket?

vagy mindenki lusta a facebook on keresztül kérdezni?


2011. jún. 28. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ez is egy facebook-os kérdés és nagyon unalmas... :D

Egyébként pedig szerintem égne az arcuk, hogy nem találják meg szemük előtt levő menüpontot.

2011. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
még most is kb 1 nap 20 kérdés a fecergboook
2011. jún. 28. 22:35
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is nagyon elegem van ezekből a kérdésekből...
2011. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 VODKA0710 ***** válasza:
84%

Lemaradt az értelmező kéziszótár? Nézzétek már meg az oldal címét: Gyakorikerdesek. Na? Látszik? Várjá', kiemelem:

GYAKORI

Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj rá. De azzal légy tisztában, hogy ez a kérdés haszontalanabb volt, mint az összes facebook-os kérdés.

2011. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Válaszért egy zöld kezecske ma 19:34 nek :))
2011. jún. 30. 19:38
 6/16 anonim válasza:

Én a f@szbúkot is unom, nem csak a kérdéseket.

Amúgy csak mondom, hogy hiába GYAKORIkérdések az oldal neve, elvileg nem lehet olyan kérdést kiírni, amit már valaki kiírt. Más kérdés, hogy gyakorlatban már lehet.

2011. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 VODKA0710 ***** válasza:
75%
De nem ugyanazok a kérdések álltalában, csak mind a facebook-hoz kötődik.
2011. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
de a hogyan tudok letölteni a youtube-rol az ugyan az és már nagyon unom megkeresni az oldal keresőjében és belinkelni.illetve a hogyan tudom magam törölni a facebookról is sűrűn előfordul és tartok tőle, hogy GYAKORI-bb lesz. :)
2011. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
75%
Elég gáz minden közösségi oldal. Az utóbbi időben ugyanis a legtöbb ember a kérkedésre és magamutogatásra használja fel. Évek óta nem vagyok már közösségi oldalak tagja, mert töröltem magam mindenhonnét. A legundorítóbb az volt, mikor az egyik ismerősöm, aki gyerekkorom óta ismertem a felesége (3 gyerekes anya léttére) felrakta magát olyan képeken, hogy a nemi szervét boa takarta el a melleit pedig ő maga a kezével. És még ilyen csalódás volt mikor az egyik gyerekkori lány ismerősömet láttam meg a neten és nemsokára ismét a valós életeben. A közösségi oldalon lévő képe olyan volt, mintha 170 cm lenne és nagyon vékony. Közben pedig valóságban 150 cm és elég más volt, mint a feltöltött kiretusált képeken.
2011. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 VODKA0710 ***** válasza:
33%

Blablabla...

Mégis mindenki fentvan, és kétségkívül a leggyorsabb módja az információ megosztásának, küldésének és fogadásának. Többek között emiatt nem kell ma 1 hetet várni, míg a levelem a másik utcába ér.

2011. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!