Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy teljesen...

Miért van az, hogy teljesen "instabil" a netem? Néha van bekapcsolás után, néha nincs.

Figyelt kérdés

XP-m volt, most Win 7.

A bajok már az XP-n is jelentkeztek. Amikor bekapcsolom a gépet, nem biztos, hogy lesz net. Néha van, néha nincs. Akármit teszek, sehogy se tudok rá varázsolni. Most ugyan ez van a Win 7-en is.

Biztos, hogy nem a szolgáltatóval van a baj, mert IPTV-nk van, aminek a kábele ugyan úgy a routerből jön és az jól működik.

Alaplapra integrált a hálózati kártyám, de tettem bele külsőt a PCI-be. Semmit nem segített.

Egyedül Linuxról van netem, de innen mindig. Most is virtual-ban jöttem fel, hogy tudjak írni.


Mit gondoltok, mi lehet a baj? Valami az operációs rendszerrel van.


2011. júl. 7. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Router: Ugye a win-ben állandó net kapcsolat van beállítva? Nem pedig közvetlen hálózati kapcsolat. Magyarán a router kapcsolódik a hálózathoz nem a géped.
2011. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őhm... Azt a beállítási lehetőséget hol találom? Vagy létre kell hozni egy új kapcsolatot?
2011. júl. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!