Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tarr kft-nél hogyan lehet...

Veiszb2 kérdése:

Tarr kft-nél hogyan lehet vezeték nélküli hálózatot létrehozni?

Figyelt kérdés
Van egy motorola svb5121e típusú kábeles modemem. Az usb-n keresztül nem tudom megcsinálni az elosztást, ezért egy canyon cn-wf514m típusú routerrel próbáltam meg. Ezzel sem sikerült még a tarr tanácsaival sem.
2011. júl. 9. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Üdv:)

A kábelmodem USB n keresztül csatlakozik a géphez?

és utána kötötted rá a routert?


[link]


itt a leírása

2011. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

valahogy így :


[link]

2011. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Koax kábelen keresztül jön a net a modembe, majd ethernet kábelen keresztül meg a routerbe majd a gépekhez. Az USB-s megoldás nem működik, mert a gépek nem ismerik fel rendesen a modemet. A modemhez kapott cd-ről feltelepítettem minden egyes gépre, de egyiken sem működött. Ezért gondoltam a routerre, De nem tudtam konfigurálni a routert. Szóval ha valaki tud valamit az legyen szíves segítesen! Köszönöm!
2011. júl. 11. 11:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Be tudsz lépni a router menüjébe?
2011. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2011. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A router rendelkezik usb vel??
2011. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen van rajta USB, de a gépen semmit sem tudok vele kezdeni. Pedig feltelepítettem a drivert a cdjéről.
2011. júl. 11. 20:32
 8/20 A kérdező kommentje:
Jaj! Bocsánat, nem a routeren van usb hanem a modemen
2011. júl. 12. 09:06
 9/20 A kérdező kommentje:
Sikerült belépnem a router menüjébe, és az egyik gépen sikerült megcsinálni a netet routeren keresztül, de a többin nem. Amin működik ott valami MAC címet klónoztam le. A többin is megpróbáltam de ott nem ment a net. Az első gép MAC címét írjam be a többihez, vagy saját MAC címük kell legyen?
2011. júl. 13. 09:52
 10/20 anonim ***** válasza:

mac ? minek??

üdv:)

2011. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!