Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van félig angolul a...

Miért van félig angolul a facebook? Én egy mukkot nem beszélek angolul.

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 12:26
 1/6 anonim válasza:
nem tudom, de engem néha idegesít. :S meg lassú is mostanában. meg a chat is hülye. :S
2011. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na azért annyira nem halálosan érthetelen

a 63 éves keresztanyám (aki csak oroszul beszél) is használja

2011. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*érthetetlen
2011. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is 60 vagyok,és én is használom..

De nagyon zavar,hogy nem értem.

2011. júl. 16. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Azon egyszerű indokból angol bizonyos része az fészbuknak, mivel nagyon bonyolult feladat az egészet magyarra átírni, ami pediglen annak tudható be, hogy nem egy helyen van az összes tartalom, előfordulhat, hogy amit te látsz mondatot, az 5-7 részből áll össze, amit kül. állományokból/helyekről tölt be az oldal. Ha ebből csak egy nem magyar, akkor biza, angol szó lesz a mondatban.

G.

2011. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem azzal van bajom h mondjuk 1 szót angolul ír 1 mondatban, hanem pl az adatvédelmi beállításoknál a nagyrésze angol :s és sztem ez elég gáz
2011. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!