Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Parancsikont Vistában hogy...

Parancsikont Vistában hogy lehet létrehozni úgy, hogy az eredeti oldal képe jelenjen meg kicsiben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom elmagyarázni, hogy pontosan mit is szeretnék.

Van egy asztali PC-m, Windows XP operációs rendszerrel. Annál úgy van, hogy az asztalon az általam sokat látogatott oldalak ikonjai ott vannak. Pl: Index, Facebook,Gmail stb. Ezt úgy csináltam, hogy pl. a Facebooknál, hogy Googleba beleírtam hogy Facebook, megjelent a főoldal és akkor felül a hivatkozás sorban a http előtt lévő kis ikont bal egérgombot lenyomva lehúztam a tálcára és akkor megjelent az asztal és ott a gombot felengedve megmaradt az adott "ábrás" ikon. De ezt csak Explorerben tudom megcsinálni, mert Firefoxban csak a Firefox logo jelenik meg,és alatta a szöveg. A lényeg az, hogy ha akarok újabb ikont az asztalon, akkor átálítom alapértelmezetre az Explorert megcsinálom, majd visszaváltok Firefoxra, utána már úgy marad az ikon.

A kérdésem az lenne, hogy van egy notim amin Windows Vista van és ott ezeket egyáltalán nem lehet megcsinálni,(vagy én nem tudom)odág jutok csak el hogy a parancsikon tulajdonságoknál felajánlja az ikoncserét, de csak kettőt vagy hármat, vagy Firefox vagy Explorer logot. Ha továbbmegyek hogy tallózás akkor már kiad egy listát, amelyik közül bármelyikre is rákattintok kiírja hogy nem tartalmaz, de már megjelenik egy ikongyűjtemény, amiből sok van, de azok mind "rajzosak" és én olyant szeretnék,amikor az adott oldal logoja jelenik meg, úgy mint az XP-s gépemen.

Remélem érthetően fogalmaztam hogy mit is szeretnék, várom a segítséget.


2009. ápr. 10. 13:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!