Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet probléma. Nincsen...

Link16 kérdése:

Internet probléma. Nincsen helyi hálózat, mi lehet az oka? ( Többi LENT! )

Figyelt kérdés
Van egy Acer Aspire 5720Z tipusú notebookom. Aminek a hálózati mappák között nincsen helyi hálózat, csak egy 1394-es Hálózati Adapter (hálózati hely) nevezetű parancsikon. Na most az lenne a probléma, hogy eddig mindíg egy Sticket használtam netként, de most az ADSL netet próbálom beüzemelni. Modem és Router segítségével (vezetékesen) csatlakoztatom a laptophoz, viszont a laptopom nem érzékeli. Lehet-e az a probléma, hogy az eszközkezelőben az Ethernet vezérlő mellett *kérdőjel* van. Előre is köszönöm.
2011. aug. 8. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor használnod kell a szolgáltató által kiállított felhasználónevet és jelszót! Úgymond, be kell tárcsázni a netet, hitelesítést kér, ADSL-nél ez így működik!
2011. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Volt már régen ADSL netem. Csak az a gondom, hogy a laptopomon nincsen wifi és kábellel kötöttem rá. Viszont nem érzékeli a kábelt.
2011. aug. 8. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

"az eszközkezelőben az Ethernet vezérlő mellett *kérdőjel* van."

Ez a probléma. Nincs feltelepítve a hálózati kártya illesztőprogramja. Az Acer oldaláról tudod letölteni. Lehet, hogy be tudnám linkelni, de nem tudom milyen rendszert használsz.

2011. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Windows XP professional
2011. aug. 8. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/aspire_5720/vista/Drivers/LAN_Broadcom5787_v10.46.0.0_Vistax32x64_XPx32.zip


Telepítés után remélhetőleg működni fog.

2011. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sikeresen elrontottam a linket, helyesen:

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/aspire_5720/vista/Drivers/LAN_Broadcom5787_v10.46.0.0_Vistax32x64_XPx32.zip

2011. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mindegy, így sikerült. Másold majd illeszd be a címsorba, töröld a Driv ers szóban lévő szóközt, és Enter.
2011. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!