Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet hozzáférni más ímélezéséhez?

Figyelt kérdés

Gyerekek aki tud valami trükköket, biztos vágjátok akik ebben jártasak vagytok, jólenne ha leírná mert olyan érzésem van mintha a levelezésemet 1 tag figyelné.

Vagy tiszta véletlen hogy olyan dolgokat tud amit csak 1 személynek írtam????????

Véletlenek egybeesése lenne??? Eszem megáll----------

Tudhatja a belépési kódot azét akivel irogatok ???


2011. aug. 21. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha másnál belépsz akkor megeshet hogy lementi a jelszavad a böngészője és onnantól be tudhat lépni.


"Trükköket" nem ad senki, viszont megoldás lehet ha lecseréled a jelszavaidat amik a mailhez kapcsolódnak, esetleg beállítasz újabb mail-címet amire jelszóemlékeztetőt küldhetsz. Illetve egy vírusírtás sem árt a gépen, meg egyéb hasonló programokat lefuttatni, illetve kell egy jól beállított tűzfal.

2011. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja a jelszavadat! Változtasd meg! Elmondtad neki a jelszavad vagy másnak elmondtad és utána őneki elmondták...
2011. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Vírusírtáshoz:

[link]

[link]

[link]


Bár valószínűleg vaklárma az egész :)

2011. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
változtasd meg a jelszavad, de előtte telepítsd újra a géped (az a biztos).
2011. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb módja az egésznek ha keyloggert helyezett el a gépeden.(ez csak akkor lehetséges ha magára hagytad az illetőt a gépeddel v elfogadtál tőle vmilyen fájlt)Az újab vírusírtók viszont megbolondulnak ha keylogger van az USB-n vagy fileban.Ha nem informatikus v nagy szaki az illető akkor szerintem nem tudja feltörni.Azért nem olyan könnyű vírus nélkül feltörni más email fiókjait.
2011. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja és jelszó lehetőleg minél hosszabb legyen, kis-nagy betűk és számok keveréke a legjobb...sokan ott bukják el hogy sajt becenév vagy csaja/pasija neve, esetleg kedvenc állat...és azt még egy ismerős is poénból beírja és belép akkor már szívás van.
2011. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az enyémet nem tudja senki meg máshol se lépegettem be soha csak erről.

Bakker de a jány akivel irogatok más gépet is szokott használni azt a rohadt élet......

Tesója beléphetett beleolvashatott???????

Menten elhalok!!!

2011. aug. 21. 14:33
 8/15 anonim ***** válasza:
tiédbe nem ha nem 1234 vagy ehhez hasonló a jelszavad
2011. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azt én nemtom mi a kódja neki lehet a beceneve oszt akkor tényleg nem nehéz kitalálni. :-DD


Amaz szarságokra meg amiket irtatok köpni se tudok.

Ott a gépe hever valahol és akkor mit csinál HATTAK vele?????


Lassan mert tök hülye vagyok ezekhez......... :-DD

2011. aug. 21. 14:37
 10/15 A kérdező kommentje:

Srácok az a kérdés akkor......

Ha csinál új címet új bonyolult kóddal akkor meg e lehet nyugodni????

Nem mi?????????? :-OOOOO


Vagy most akkor mit csináljon???????

Megkérdezem fogadott e a gyanus figurától vlm cuccot a gépre........

2011. aug. 21. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!