Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore. Mobi regisztrációt...

Ncore. Mobi regisztrációt hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, de nagyon nem jött be, odaadni az accountom senkinek nem fogom, meg a regisztrációs sms-nél is elég sok pénzt vett le. Szóval, hogy lehetne megszűntetni? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 28. 10:27
1 2
 1/11 vagyokakilehetek ***** válasza:

nos ha már regisztráltál és nem tetszik akkor miért nem adod el valakinek ha már költöttél rá pénzt is.

elég sokan kérnek meghívót amit még nehezebb szerezni..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ncore+megh%E..

tessék nézd meg itt kinek kell és vedd fel vele a kapcsolatot. meg is szabadulsz tőle és a pénzed is visszakaphatod. /legalább egy részét ha más nem/


tipikus rossz hozzáállás. megdöglött a lovad dögöljön a másé is....

2011. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mennyi pénzt vett le neked a regisztráció? Nekem először azt írta ki,hogy 60 ft + áfa,kicsit később már azt írta,hogy 1600 ft + áfa,engedte a regisztrációt,aztán kiléptem a programból,és nem küld se regisztrációs e-mail-t,se belépni nem enged!
2011. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy volt, de be tudtam reggelni, mielőtt küldtem volna sms-t 1600 Ft-ért. De az egész oldal egy rakat szar. Nem lehet filmet keresni,nem lehet lapozni, csak azokat tudod letölteni ami a legújabb linkek között van az első oldalon, de azoknak a felének még a torrentje sem jó. 10000Ft volt a telómon, és most csak 8633Ft...
2011. aug. 28. 18:19
 4/11 anonim válasza:

szerintem beszopattak titeket. csak szólok.

az ncore címe .cc-re végződik, tehát ez egy lehúzóoldal.

2011. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Jól mondod utolsó! Beszopattak,nemcsak minket,hanem egy csomó embertől lehúztak 1600 forintokat egy kamu oldallal valami szemétládák! Ezt jól benéztük....
2011. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 vagyokakilehetek ***** válasza:

így járnak azok akik nem olvasnak előbb híreket...


[link]

2011. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen,így jártunk sajnos. Megfizettük a tanulópénzt(szó szerint is). Megyek jelentem is a facebookon.
2011. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is jelentettem már.
2011. aug. 29. 12:59
 9/11 anonim válasza:
engem is lehuztak kb 2000ft-al ak urva életbe ma lett feltöltve a kártyám 300 fttal !!!
2012. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
3000 ft ot akartam irni :(
2012. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!