Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tölthetném le egy...

Hogyan tölthetném le egy zeneszám énekhangját?

Figyelt kérdés

remixhez kéne

Kelemen Kabátban - Nyári dallam

nem túl ismert szám, de mégis sok remixe van. hogy csinálják?

google már volt: nyári dallam acapella (nem jött be)


2011. aug. 28. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Soundforge-al probalkozz, bár tökéletes sosem lesz szerintem

[link]

2011. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
soundforge van a gépen (7.0), de nem igazán sikerült eddig megoldani. a szám mp3 volt, de átkonvertáltam wma-ba, hogy megnyissa, de nem tudom, hogy hogyan tudnám a sávokat külön kezelni (gondolom arra gondoltál, hogy az énekhang sávát meghagyom, a többit kitörlöm. DE HOGYAN?)
2011. aug. 30. 11:14
 3/6 A kérdező kommentje:
*sávját
2011. aug. 30. 11:14
 4/6 Jenci ***** válasza:
Ezt ilyen házi módszerrel nem lehet megcsinálni,csak studióban.
2011. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor -hazai előadóknál- az a menete ennek az egésznek, hogy felveszed velük a kapcsolatot, írsz egy emailt, és leírod benne hogy mit is szeretnél. :) Én is így csináltam, és meg is kaptam az éneksávokat.
2011. dec. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi, azóta már én is próbálkoztam ezzel, de nem reagálnak :S

rengeteg remix érkezett a számra, és már az enyém is meglenne, mert megcsináltam acapella nélkül, csak össze kéne vágni, de valahogy nekem nem válaszolnak. ez a kérdés már nem aktuális, de azért mégegyszer köszönöm a segítséget

2011. dec. 29. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!