Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legmegbízhatóbb és...

Melyik a legmegbízhatóbb és leggyorsabb torrent kliens?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az uTorrent 1.8.4.-et, de nagyon lassan megy a letöltés, valaki tudna mellékelni beállítási útmutatót? Netán egy előre helyesen beállított programot? Ha lehet legyen magyar verziója. Előre is köszönöm :)
2011. aug. 29. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
uTorrent; BitTorrent
2011. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

nem a klienssel van a baj, hanem a neteddel

Futtatás>gpedit.msc>Felügyeleti Sablonok>QoS Csomagütemező>foglalható sávszélesség beállítása: Engedélyezd és a 20%-ot vedd 0%-ra, majd mentsd el és lépj ki!

2011. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez az, terjeszd az urban legendet...
2011. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt hol találom pontosan? Am még anno találtam egy előre beállított verziót az 1.8.4.-ből, de mióta újratettem az op-m nem találom azt a verziót. Pedig ott a netemhez képest nagyon jól töltött általában. Ha esetleg tudnál egy ilyet linkelni megköszönném. :)
2011. aug. 29. 23:01
 5/15 anonim ***** válasza:
nincs előre beállított,ha van router akkor portot kell nyitni.Mondjuk nekem UPnP porttal megy,de nincs előre beállított.Lehet azért tölt lassan mert kevés a seeder,olyat szedj pl.: a piratebay-ről ahol több mint 1000 seeder van és utána nézd a sebességet
2011. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
próbálj meg nem ősezer éves kliensel nyomulni,nem véletlenül adnak kis újabb és újabb verziót,utorrent jelenleg 3.0nál jár,azt a 20 százalékos zagyvaságot meg felejtsd el,eddig ahány xp-m volt egyiken se működött a dolog.Bár kár mellé beszélni,gyorsabb netet nagyobb csomagra történő előfizetés esetén fogsz tapasztalni.
2011. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A netes dolgot vágom, de én a mostanival szeretnék maximális teljesítményt kisajtolni. :) Am modemes netem van. Az újabb klienseket pedig megnézem, hogy milyenek.
2011. aug. 30. 00:59
 8/15 anonim ***** válasza:
figyu mutass egy speedtest képet a netedről,és mond mennyivel szoktál letölteni amikor hány seeder van,ez alapján hasznosabb válaszokat kaphatsz,de elég tág a hibalehetőségek száma,lehet nem is nálad van a hiba.
2011. aug. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én 7 seedel töltök le 670 -el



speedtestemmeg ilyen: [link]


Lehet valamit növelni a letöltésemen? ha igen hogy?

2011. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: Maxon töltött, szal nem lesz gyorsabb.

(ha csak nem ironikus akartál lenni, akkor bocs)

G.

2011. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!