Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza tudom akkor még hozni...

Vissza tudom akkor még hozni vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
Az operán a könyvjelzőket akartam leszedni és összevissza klikeltem mindenre és valahogy eltűnt minden és számomra nagyon fontos dolgok voltak ott.Olvastam,hogy a C:\Documents and Settings\FELHASZNÁLÓNEVED\Application Data\Opera\Opera\ profile\search.ini fájlba kerülnek eltárolásra a könyvjelzők,de nekem nincs is ilyen,aztán kerestem máshol is de máshol sincs,most mi a jó istent csináljak?
2011. szept. 11. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
C:\Documents and Settings\FELHASZNÁLÓNEVED\Application Data\Opera\Opera\ profile\search.ini ...rejtett fájl, előbb tedd láthatóvá!
2011. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt hogy kell?
2011. szept. 11. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

megjelenítés: XP-n

Eszközök menü, Mappa beállításai, Nézet fül: Fájlok és mappák, "A rendszermappák tartalmának megjelenítése" és a "Rejtett fájlok és mappák > megjelenítése jelöld be!


Alkalmaz - OK!

2011. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a mappa beállításait nem találom,ezek vannak és ezeket már végig néztem :

[link]

2011. szept. 11. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

bocs!

NE az Opera böngésző Eszköztárában próbálkozz, hanem a Windows Intéző (pl. a Dokumentumok mappa Eszköztár-sorában a beállításokat módosítani a leírtak alapján!!

2011. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
először is nagyon szépen köszi,hogy segíteni próbálsz,de ez nekem meghaladja a képességeimet,sajnos nem tudom mit kell csináljak és még egyszer köszi,hogy pazaroltad rám az idődet
2011. szept. 11. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen nagyon aranyos vagy,és innen tovább mi a teendő?

ne haragudj,hogy ennyit zargatlak

2011. szept. 11. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

megkeresed az alábbi mappát, fájlt, ami az Opera könyvjelzőket tartalmazza:

C:\Documents and Settings\FELHASZNÁLÓNEVED\Application Data\Opera\Opera\ profile\search.ini

ha szernvséd van, még megtalálod benne (dupla klikk a fájlnévre) a keresett adatokat.

2011. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

megtaláltam kivéve a profile mappát,átnéztem mindent gondolom akkor kitöröltem mindent

na mindegy akkor,köszi szépen mégegyszer

2011. szept. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!