Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van Tumblr-otok? Hasznaljak-e...

Van Tumblr-otok? Hasznaljak-e Magyarorszagon egyaltalan?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor irjatok ide a linketeket ;) [szeretnek magyarokat is latni a dash-emen :D]


Az enyem [link]

Ha tetszik a blogom, akk nyugodtan kovessetek, es majd vissza kovetlek ha tetszik a tietek :)


[p.s. Irhattok olyanokat is, akiket ti kovettek, es jok a postjaik ;)]


2011. szept. 12. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
atyaisten
2011. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 vagyokakilehetek ***** válasza:
23%
a világ gondjai nyomhatják a vállad...
2011. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ha nem erdekel a kerdes akk ne valaszoljatok, olyan nehez ezt megerteni? ... ha nem tartozik ratok akkor valaszoljatok olyan kerdesekre ami ratok tartozik ...


es ameddig nem tudsz valakirol keves kis dolgot, addig ne iteld meg elhamarkodottan ...

ha vki blogot vezet azt jelenti h nincsenek gondjai??? .... nem hinnem ... mi lenne ha massal foglalkoznatok, es nem az offolassal? ... belepusztulnatok???

nem azer tettejm ki a kerdest h vkik belemkossenek ...

konnyu egy szamitogep elott ulve kommentalni mas dolgait.

2011. szept. 12. 18:54
 4/12 vagyokakilehetek ***** válasza:
31%

kommentálnám én élőben is...

na akkor tessék a konkrét kérdésedre is válaszolok hogy ne csak ""off""-nak tűnjek,


nem nincsen és nem is használom. és igen biztos használják Magyarországon mások is rajtad kívül.


most jobb ugye?

2011. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

te nem offnak TUNSZ, hanem az vagy ... van 1 kis kulombseg.

kosz a valaszt, sokat segitettel.

es en nem vagyok magyarorszagi ... es nem, nem jobb!

2011. szept. 12. 19:21
 6/12 anonim válasza:
100%

Hello! En nem vagyok magyarorszagi, de nagyon szeretek tumblr-n blogolni. Nem szeretnem leadni a cimem itt.Majd kovetlek es varom h te is lecsekkold a blogom.

A tumblr 10000x jobb twitternel,facebooknal. meg mindnnel.Itt kiismerheted az embert,es igazan izgalmas mindenki vilagaba betekinteni egy picit:p

en nagyon szeretem.


am en sem birom,ha valakinek nincs koze a kerdeshez,de nem tudja megallni.. h gyorsan kommentaljon.Ez igy is volt.igy is van.es igy is lesz.:)nem tetszik? ne nezd :)


Udv.

2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1et ertek, ha nem tetszik, akkor ne nezd ... ennyi.


Koszi, hogy kovettel, en is visszakovettelek ;)

Nagyon jo a blogod, imadom <3.

2011. szept. 16. 17:03
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
diz isz ö bigining of dö bjutiful frendsip
2011. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Figyelj, azzal hogy igy irtad, es gondolod hogy okos vagy csak sajat magadat egeted le, nem minket...
2011. szept. 17. 10:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nekem írtad:

ez egy idézet egy alapfilmből, aki tudja honnan van és mit jelent az nem mondana ilyen baromságokat.

Akinek ilyen sugárbanhányós oldala van, az inkább ne papoljon nekem, hanem rakjon fel még két glitteres helókittit.

2011. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!