Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Német eBay. Ki rendelt már...

Német eBay. Ki rendelt már innen? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Nos, a német eBay oldalon találtam egy cuccot, amire szükségem lenne. "Versand nach: Weltweit " ez ugyebár azt jelenti, hogy bárhová postázzák. (4€ a díj). Ha regisztrálok és én nyerek, hogyan tovább? Hogy fizetek? PayPal-om nincs. Rendelt már valaki innen? Tapasztalatok?
2011. szept. 14. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy működik mint a .com ebay. Megbeszéled, hogy hogy kéri a fizetést (paypal, utalás, kártya) és megadod a címed.
2011. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csinálj paypal-t
2011. szept. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sosem vásároltam még, csak Vaterán, azért kérdeztem. PayPal nélkül nem megoldható?
2011. szept. 16. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
paypallal ingyen fizetsz + azonnal ott az összeg, utalás neked és a fogadó félnek is pénzbe kerül és várni kell rá....az eladók 99 %-a csak paypal-t fogad el
2011. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és neked még annyiban extra előnyös, hogy létezik a paypal buyer's protection ;)
2011. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!