Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a torrent feltölt...

Hogyan tudom a torrent feltöltési sebességet feltornázni?

Figyelt kérdés
Bőven a net feltöltési sebessége alatt seedel a torrent kliensem, és ez számomra problémát jelent. :D
2011. okt. 10. 22:01
 1/6 anonim válasza:
Hát a beállításoknál a letöltést állítsd 0-ra (de sztem ez default mod igaziból) akkor elvileg kiveszi a korlátját a letöltésnek, a többi a seedelésen múlik, ha igazak a pletykák :D
2011. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a letöltés-korlátozás?

Kérdező: futtasd végig a tesztet (CTRL+G) utorrent alatt.

Ha aktív módban vagy és mégsem tölt, akkor lehet, hogy nem töltik sokan a cuccot.

2011. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De egyiket se töltik sokan? Elég nehéz elképzelni, hogyha nekem full sebességgel jött le az összes cucc, vagy szinte az összes, akkor nem töltik le sokat a seedelt fájljaimat.
2011. okt. 11. 10:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a kérdésben nem említettem . :D
2011. okt. 11. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:

A net szolgáltató korlátozza le. A torrent P2P protocol-t használ ami nagy mértékbe leronthatja a hálózat teljesítményét. Nem véletlenül mikrohullámú neted van? A torrent nagyon lehúzná a rádiójelet mások számára ...


Egyébként számítógépes hálózatokat tanultam.


Láttam olyat (egy házon belül) max sebességgel ment a torrent, gyakorlatilag szinte nem lehetett mást csinálni a neten. Spec. programmal sikerült kis adatforgalamat csinálni, tényleg csak pár bájtot küldtem át a hálózaton, ez volt a cél ... hosszú.

2011. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mikrohullámú netem van, olyanból sütővel rendelkezem.
2011. okt. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!