Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a franc van a UPC-vel?!

Mi a franc van a UPC-vel?!

Figyelt kérdés
Borsod megye / Kazincbarcikai vagyok, UPC netem van és az utóbbi egy évben minden hónapban legalább egy hétig lassú, szakadozik, ledob minden szerver (játék, filmletöltés), marha idegesítő és használhatatlan... Mit tehetek szolgáltató váltáson kívül?
2011. okt. 11. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is tisztázni kéne,hogy kinél van a gond. Mert egyáltalán nem egyértelmű,hogy az upc vacakol,hanem lehet a gépeddel/modemoddal/routereddel is a probléma. Legközelebb ha dadog a net ,léci csinálj egy mérést ,pl ezzel az oldallal :

[link]

2011. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valószínű a szolgáltatóval.. Nem tudeom ezek az adatok mennyire számítanak jónak: Pingem 12ms letöltés 25.46 Mb/s feltöltés 1.52 Mb/s

olyan tesznye lassú, hogy sokszor inkább kikapcsolom a gépet. Lehet, hogy ez lenne a jó megoldás :) Van, hogy fél percekre megszakad a kapcsolat kb 10 másodpercenként.

2011. okt. 11. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

teljesen jó és gyors a neted,nem az upc-nél van a baj,hanem nálatok

milyen böngivel küszködsz ?

2011. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Operám van, de szerintem nem azzal lesz a baj, mert amikor az opera nem hozza be az aktuális lapot, akkor a játék is megáll aztán vagy ledob, vagy nem. Szokott még olyat csinálni, hogy ha elmegy a net akrá egy pillanatra, akkor csak reboot után jön visza.
2011. okt. 11. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül Budepesten a VII kerben is volt hogy megszakad többször is az elmult 3 napban.
2011. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!