Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail: Nem tudok emailt...

Freemail: Nem tudok emailt küldeni (kitiltott IP cím)?

Figyelt kérdés

Mit tehetek?

Próbálkoztam már a netkábel kihúzásával.

Mit csináltam, amiért kitiltottak?


2011. okt. 24. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ellopták az email-címedet és azzal küldték szét a spamokat.
2011. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem te vagy "Anett K-anett01@freemail.hu"? Ez a K* árasztja el spamokkal a Citromail-t és a Freemailt. Ingyen Sony telefon és laptop!? Csalók lophatták el az email-cimedet.
2011. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem. nem én vagyok, de azóta már tudok küldeni.. köszi
2011. okt. 25. 20:18
 4/4 anonim válasza:

Szerintem az ilyen problémát csak gyökerestől lehet megoldani.


Azaz dobjad ki az ablakon az eddigi internetszolgáltatódat (ennek feltétele, hogy már ne legyen érvényes a hűségnyilakozatod) a régi e-mail címeddel együtt, és válassz egy másik internetszolgáltatót, akitől másik, vadiúj e-mail címet igényelhetsz (pl. B-Tel netszolgáltató [Business Telekom Nyrt.].)

Nekem olyan e-mail cím alapból nem kell, amit a freemail, gmail, citromail, stb. ... webhelyeken regelhetsz; csak a szolgáltató által kapottban bízom meg, aminek az az előnye is megvan, hogy 'Outlook Express 6'-tal simán tudod kezelni, ennek következtében az összes e-mailed a Te SAJÁT MEREVLEMEZEDRE mentődik el, amiről BIZTONSÁGI MÁSOLATOT is simán tudsz készíteni az összesről egyszerre (azaz mindenről: bejövő, kimenő, törölt, postázandó, spam, stb. ... e-mail könyvtárastul-szőröstül-bőröstül), vagyis az e-maileket nem a webhely tárolja, ahonnan az adattolvajok a hacker-programjaikkal akármikor lelophatják, vagy ha nem, akkor is lebéníthatják az ilyen webhelyeket. Telepítendő 'Outlook Express 6'; továbbá a védelem céljából: az 'AVG 2014' (antivirus), az 'Agnitum SpamTerrier' (spamszőrő), és a 'Spybot' (trójai-és kémprogramszűrő). De minimum az 'AVG 2014' feltétlenül!

2014. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!