Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti mit szoltok az új Gyakoriké...

Ti mit szoltok az új Gyakorikérdésekhez?

Figyelt kérdés
??? :-)
2011. okt. 30. 12:31
1 2
 1/13 P.O.C. ***** válasza:

Ugyan olyan sz*r, mint volt. Én sokkal többre számítottam. Fejlettebb keresési lehetőségek, utólagos szerkesztési funkció legalább az első 5-10 percben, szebb felület, egyéni skin -ek lehetősége, stb..


Ez csak arra ment ki szerintem, hogy több legyen a reklámfelület.

2011. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz. Én azért ennél nagyobb újításra számítottam.
2011. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Keusch Gergő válasza:
Nekem nem tetszik. egészen más megujulűsra számitottam...
2011. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Túl sok rajta a reklám:(
2011. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyet értek! én is nagyobb újjításokra számítottam. És tényleg sok a reklám, de nekik így éri meg mert így jön be a lóvé! :)
2011. okt. 31. 08:29
 6/13 P.O.C. ***** válasza:
Mondjuk a reklámok ellen lehet védekezni. Pl. az Operában alapból van ilyen. Jobbkatt a weboldalra --> Tartalom tiltása.. Kijelölöd az egérrel őket, majd felül a kész gombra kattintasz.
2011. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kerestem a "kapcsolatot",hogy írjak a gyaknak,egyszerűen nem találom sehol! Legalább a kereső funkciót csinálják vissza úgy ahogy volt,mert ez így teljesen meglassítja a keresést. Pl.: Beírok valamit,az utána már nincs ott a keresőablakba,eltűnik tehát ha a köv. másodpercben még hozzá akarnék írni valamit a hatékonyabb keresés érdekében már írhatom is be újra az egészet,vagy másolgathatom ki fölülről...Ráadásul Nekem a két ablakos rendszer is hiányzik mert így állítgathatom állandóan,hogy mindenben keressen vagy hol,szóval ez hátráltat,gondolom nem csak Engem!? Nos remélem érthető volt...
2011. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
szerintem ez sz@r .az előző jobb volt. az előzőn legalább el tudtam igazódni de az ujjon már nem :S
2011. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem írókhoz! Én nekem is egy nagy csalódás volt, azt hittem, hogy végre raknak be szövegszerkesztési lehetőséget! A többi hibákat inkább le se írom (mások már leírták).
2011. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként pár dolgot átvehetnének a mobilaréna ( [link] oldalárol, pl: A nevünk mellett lehetne egy kép amit mi kiválasztunk egy listából és lennének ugyanúgy rangok meg x dolgok miatt lehetne egyedi képet csinálni (az admin -nak: ha lesz majd mien akk az alap képeknél feltétlen legyen ojan tux -os kép mint ott), vagy még az is, hogy az admin -oknak is regisztrált fiókjai lennének és akk ki lenne emelve, hogy admin hozzászólás (pl: az lenne odaírva, hogy: GYK!ADMIN) és akkor meglehetne beszélni velük az ien bajokat. Most csak ezek jutottak eszembe de más jó dolgokat is átvehetnének! Ja meg, hogy Windows Aero hatáú legyen, lehetne átlátszó matt üveghatása de már csak design :).
2011. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!