Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-idegbaj! Segítene...

Facebook-idegbaj! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Írtam egy egy kedves ismerősömnek levelet a Facebook-on.Nagyon gondosan fogalmaztam meg ezért kicsit hosszúra sikerült.A tartalmát illetően igen kedves hangvételű volt,próbáltam a legjobbat kihozni magamból,ha értitek mire gondolok.Ekkor jött az "idegbaj",mert az elküldés pillanatában megszakadt az internet kapcsolat,így az üzenet nem ment át!Üzenetem eltűnt mintha nem is írtam volna,bárhol kerestem nyomát sem találom,csak új üzenetet írhattam volna.Kérdésem:nincs valahol eltárolva az el nem küldött üzenet szövege,mert képtelen vagyok mégegyszer olyan remekül megfogalmazni!El nem tudom képzelni,hogy csak úgy nyomtalanul eltűnt!Várok segitséget,vagy tanácsot!Köszi!
2011. nov. 3. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajna ha nem ment át, akkor kénytelen leszel, erre nincs mód, én annyit szoktam csinálni, ha bárhol hosszú szöveget kell küldenem, hogy időnként kijelölöm az egészet és ctrl+c.
2011. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok,de azért köszi!
2011. nov. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!