Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha chatelek a Facebookon, azt...

Ha chatelek a Facebookon, azt ugye nem látják mások?

Figyelt kérdés
Tegnap valakivel chateltem és hát...elég kínos dolog volt benne.Ma mondta,hogy lehet,hogy mások látják.Ugye nem tudják megnézni mások?!Ha igen,hogy tudom kitörölni?SÜRGŐS!!!!!!
2011. nov. 6. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
te sehogy, meg mások is csak úgy láthatnák ha belépnének az ő felhasználójával
2011. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer találtunk egy oldalt ahol nyomon lehetett követni xy csetelését...háát...kínos.

Nem tom fészen működik-e. Törölni még nem jöttem rá hogyan kell.

2011. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

18:35

Melyik volt az az oldal?

2011. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 László22 ***** válasza:

De látják van rá mód, sőt bűncselekmény esetén bármit láthatnak mivel kiadja a fb a dolgokat, ezért ne is csináljatok semmi ilyesmit chaten se máshol csak személyesen mert ott nincs lehalgatés vagy megfigyelés. :D

Csak jó tanácsképpen.

2011. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az oldal nevére már nem emlékszem, de gy találtuk h a két csetelő ismerősöm nevét együtt beírtuk a gugliba é kiadott néhány oldalt...:/
2011. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!