Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám kideríteni? (film)

Hogyan tudnám kideríteni? (film)

Figyelt kérdés

van egy film,amit még kiskoromban láttam.

a címét is tudom már,nagy nehezen kiderítettem.

valamelyik magyar csatorna vetítette még régen,de nem tudom melyik pontos,kb 10-15 éve.

magyar oldalon nem sok infót találtam róla,DVD biztosan nem készült belőle(csak angolul)illetve VHS talán,de az sem biztos. pont ezért mivel volt a tv-ben készült belőle magyar szinkron,tehát valamilyen formában megtudnám szerezni.de az a baj,hogy hiába írtam több magyar csatornának is,egyik se vetítette azt írták válaszként,pedig ha nem az RTL vagy a tv2,akkor csak a duna tv vagy az mtv,de ők se tudtak a filmről,és hát régen nem sok csatorna volt,és biztos vagyok benne,hogy ezek közül játszotta valamelyik.


2011. nov. 15. 12:53
 1/7 anonim válasza:
Melyik filmről van szó?
2011. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És akkor most mi is pontosan a kérdés? Esetleg a film címe..
2011. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mit nem lehet érteni a kérdésen.

van egy film a címét is tudom,és azt is hogy készült belőle magyar szinkron,mivel tv-ben ment már. de sem divx sem pedig DVD nem készült (itthon) belőle. és gondoltam ha írok valamelyik csatornának talán vetítik valamikor. de egyik se tud a filmről semmit akinek írtam,pedig biztos hogy vetítette valamelyik a népszerű csatornák között.

2011. nov. 15. 15:49
 4/7 A kérdező kommentje:
a kis szökevények(1988)
2011. nov. 15. 15:49
 5/7 A kérdező kommentje:
nem fontos amúgy,csak régóta szeretném megszerezni. van csomó régi film amit gyakran játsszák tv-ben ezt meg talán ha egyszer vetítették. lehet már nincs is forgalomban.
2011. nov. 15. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a kérdést még mindig nem sikerült leírnod.
2011. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a kérdésem több részre lehet bontani,de ilyen szempontból lényegtelen is. ha a csatornák sem tudnak segíteni,egy ismerősöm szokta felvenni a filmeket tv-ből ha megkérem,és gondoltam ha lesz akkor ezt is felveszi. nem tudom,hogy ilyenkor kivel kell felvenni a kapcsolatot,a forgalmazóval vagy tudom is én aki segíthet bármilyen infoval,hogy vetítették már itthon a tv-ben vagy készült e belőle VHS akármi.
2011. nov. 15. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!