Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok feltölteni...

Miért nem tudok feltölteni torrentet?

Figyelt kérdés

Nekem lefele mutató nyílat rak ki a torrent és seed0 és minden 0-a százalék (még kezdő vok) (de majd nagy torrentes akaok lenni :D) mindent úgy csináltam ahogy itt írják: utorrent.hu/? Page=3&ln=hu&cid=6&cikk=36 www.youtube.com/watch? V=_-EtFMk9_d0


u

torrent


feltöltés


letöltés


seed


2011. dec. 8. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A feltöltött torrentet letöltötted az oldalról, vagy csak a kliensből futtatod a saját példányodat?


Amikor feltöltöd az oldalra a sajátodat, ott megjelenik a letöltések között. Le kell tölteni, hogy az oldal lásson téged. Mivel neked megvan a teljes adat, ezért a kliens hashelés után egyből seedelni fog, és nem letölteni.

2011. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mind a kettőt próbáltam sajátomat betölteni meg az oldalról is leszedni!


A kliensembe (utorrent) megjelenik a letöltések között és ott van egy piros lefele nyíl.várok kb fél percet de még mindig semmi.Meglesem az oldalt is és még mindig 0 seeder de már egy letöltő van (én).

2011. dec. 8. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha piros a nyíl, a Trackerek fülön mindig le van írva a hiba oka.


Ha te letöltő vagy feltöltő helyett, akkor pedig rosszul csinálsz valamit. A torrentet a saját fájljaidból készíted. Azt feltöltöd, és az oldalról pedig a saját torrentedet letöltöd megint. Amikor meg kell adni a fájl helyét, akkor kiválasztod azt a mappát, ahol a fájlok vannak. Mivel ugyanaz a tartalom, a kliens ellenőrizni fogja. 100% után pedig csak seeder tudsz lenni, hiszen te töltötted fel.

2011. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amikor letöltöm a saját fájlomat és kijön egy kis ikon ott kiválasztom a sajtát fájlomat.


Pl ha avid töltök fel akkor a letöltésnél nem az xy.torrent fájlt hanem az avi fájlt választom ki.aztán le okézom és mutat egy lefele piros nyíl a utorrent legbalabbi oldalán (a fájl neve mellet)

2011. dec. 8. 13:52
 5/5 anonim válasza:
Biztos niincs neted és máshonnan netezel ott meg nem engedi a haverod.
2011. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!