Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan lehet...

Facebook-on hogyan lehet vissza állítani az idővonal nézetet a régire?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy...
2011. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez most az új, ha már átálltál, nem lehet visszaállni a régire. Egyébként ne keseredj el, nemsokára úgyis mindenkit automatikusan át fognak állítani, akkor is, ha nem akarja. Amúgy nem értem, mi bajotok ezzel a nézettel. Szerintem sokkal jobb, én már hónapok óta átálltam...
2011. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%
szerintem is tök jó, nem tudom, hogy mi baja van ezzel mindenkinek. :)
2011. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet átállítani. De véleményem szerint ez végre valami olyan újítás, ami jó is. Én szándékosan átálltam erre, egyik ismerősömnek láttam, hogy ez van és szerintem jó. Persze, nem lenne rossz, ha lenne opció, hogy lehessen választani a kettő közül. Sajna ez van, bár nekem tetszik az idővonal, nem kell sok idő, hogy hozzá lehessen szokni.
2011. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valahol olvastam hogy ha régebbi böngészőt használsz akkor megmarad a facebook régi kinézete. Kipróbáltam azt hogy egy ismerős profilját megnyitottam az explorerben akinek már idővonalas a profilja.Ott a régi profilú facebook jön be. A mozillában meg az idővonalas profilja jön be az ismerősömnek. Próbáld meg te is az explorert!
2012. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kesjar válasza:
2012. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!