Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek, ha valakivel...

Sasi18 kérdése:

Mit tehetek, ha valakivel hirtelen láthatatlanok lettünk egymás számára Facebookon?

Figyelt kérdés
Az biztos, hogy én nem tiltottam le őket, és én sem őket, ennek ellenére hirtelen eltűnt 3 ismerősöm FB-ről. Egyikük mondta, hogy ő sem lát engem. Nem tudok rákeresni a nevére, régebbi üzeneteknél a képe üres, nevére nem lehet kattintani. Mi lehet a baj?
2011. dec. 25. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A "fészbúk" már csak ilyen! :)
2011. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csodák pedig nincsenek, szóval valaki valakit mégis tiltott, csak nem ismeri el vagy véletlenül csinálta, esetleg valakit blokkoltak az üzemeltetők nem megfelelő viselkedésért, de akkor mindenki így látná.
2011. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én egy valakivel beszéltem a dologról. Őt mások látják, és ő mérgelődött, hogy engem nem lát. Szóval bann és tiltás őfelőle nem lehetséges. Az lehet, hogy "én" tiltottam, mert gyakran feltörnek. Akkor hogy tudom újra engedélyezni? Ugyanis, ha rákeresek, nem találom, és, ha pl. régi üzeneteknél meg is találom a nevét, nem tudok rákattantani, és semmit csinálni vele...
2011. dec. 26. 17:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, köszönöm mindenkinek, közben megvan a válasz! Kis kedves "hacker" tiltott egy csomó havert, privacy beállításoknál megtaláltam, ennyi...
2011. dec. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!