Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 3.1 es verzióban hol...

Windows 3.1 es verzióban hol találom az internetet?

Figyelt kérdés

Vagy egy régi egybe számítógépem de a windows 3.1-es verzióhoz nem igazán értek és tettem bele egy hálókártyát és egy hang kártyát de nem találom seholsem az internetnek az ikonját hogy, hol indítsam el az internetet rajta?

köszönöm


2011. dec. 27. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

3.1 ?!?!? Múzeumban dolgozol?


Kb. sehol. Van annak egyáltalán TCP/IP támogatása?

2011. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia a win3.11 be van csak lehetőség :)
2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 P.O.C. ***** válasza:
Ha megbírja, akkor rakj fel egy Windows 95 -öt, ha nem akkor irány a szeméttelep. Bár én alapból oda vinném. ;)
2011. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Itthon találtam de nem igazán értem én azt a gépet már vagy 30 éves is lehet csak tettem bele egy internet kártyát és az is megtaláltam hogy hol lehet beállítani az internet kezdőlapját...


win 95 nem tom hogyan telepítsek rá mert nincs usb,cd... benne

csak floppy

2011. dec. 27. 12:55
 5/21 A kérdező kommentje:
nos kicseréltem a winyót amin van win xp vagy 2000 de van raja és azt írja ki hogy hiba a rendszer betöltése közben.
2011. dec. 27. 12:56
 6/21 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy még ha 95 -el össze is jön a dolog. Max FTP -zni tudsz majd, a mai komoly erőforrást igényló webes elemek már be sem töltődnek, jó esetben lefagy a gép. Ma már 98-re sem fejlesztenek semmilyen böngészőt, nem hogy 95-re. A 3.11 meg egyenesen röhej.
2011. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 P.O.C. ***** válasza:

A 95-nek még van floppy lemezes változata is. :D

Amúgy alternatív megoldás CD hiányra, hogy beraksz egy vinyót, amin eleve rajta van a Win95 telepítő. Majd MS-DOS módban indulhat is a telepítés. De ha nincs egy minimális MS-DOS ismereted, akkor inkább hagyd az egészet a fenébe. Nem éri meg vele kínlódni. 8-10 eFt -ért már vehetsz olyan gépet, amin szépen fut a Windows XP, azzal meg lehet netezni normálisan.


Az meg előre mondom, hogy egy másik gépen bekonfigurált rendszer nem fog elindulni ezen. A telepítést mindenképp ezen kell végrehajtani.

2011. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm tehát hagyjam nem éri meg semmit csinálni vele?

de köszönöm ha van még tipp bátran jöhet!!!

2011. dec. 27. 13:08
 9/21 anonim ***** válasza:
Töltsd le ezt, másold ki floppyra, majd másold a floppyról a telepítőt a gépbe: [link] Explorer 5.01 Windows 3.1-hez
2011. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Helyes link: [link]
2011. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!