Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lehet tiltani egy weboldala...

Le lehet tiltani egy weboldalat aminek külföldi szervere van Magyarország területén?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 17:02
1 2
 1/12 Argloss ***** válasza:
Lehetni lehet (milyen szép így együtt a két szó...), csak nem fognak letiltani semmit a te kedvedért...
2012. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az én kedvemért nem is, de viszont ha egy weboldal olyan dolgokat tartalmaz, ami közerkölcsbe ütközik és tudomást szerez a hatóság róla akkor talán igen !
2012. jan. 8. 21:31
 3/12 A kérdező kommentje:
Én csak arra voltam kíváncsi, hogy ez lehetséges vagy sem.
2012. jan. 8. 21:32
 4/12 Argloss ***** válasza:

A magyar internetszolgáltatók nyilván képesek arra, hogy korlátozni tudják az általunk elérhető oldalakat.

A pedofil tartalmakon kívül nem igazán tüntetnek el sok dolgot... Teszem azt hiába haragszol a Napisza... és egyéb ilyen oldalakra, jogilag nem sok mindent tudnak tenni ellene.

Meg amúgy is... Mi az a közerkölcs???

2012. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az elég nagy baj !
2012. jan. 9. 08:37
 6/12 A kérdező kommentje:
De miért az internetszolgáltatók ??? Miért nem a MAGYAR HATÓSÁGOK ?
2012. jan. 9. 08:40
 7/12 Argloss ***** válasza:

És szerinted a hatóságok kin keresztül tudják ezt megoldani, ha nem az internetszolgáltatókon keresztül!?

A fikázós oldalakra nagyon nagy többségében olyan dolgok kerülnek, amiket az emberek önszántukból töltenek fel az internetre... Aki nincsen tisztában az internet szabályozhatatlanságával annak az ilyen oldalak szolgáltatnak tanulságot, sokaknak pedig szórakozást, elrettentést...

De akkor gondoljuk tovább. A legtöbb brutális játék közerkölcsöt sért, mivel a fél világot ki lehet bennük irtani, akkor azokat is tiltani kell. A sok valóságshow káros a társadalomra nézve, tiltsuk be... Folytassam? :)

2012. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ilyen értelemben szélmalomharc.
2012. jan. 9. 11:52
 9/12 Argloss ***** válasza:
Kínában meg van oldva a teljes internet szabályozása. Meg sok más is. Nem hiszem, hogy itt bárki is örülne hasonló megoldásnak...
2012. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én örülnék neki, ha nem lennének elérhetők ezek az oldalak, mert bárki megnézheti őket. Nem tudom, hogy miért jó ez a nagy szabadság, mert azért nem minden jó ami az interneten keresztül lejön.


Szóval én ilyen téren azért konzervatív vagyok. Nem kell az a nagy szabadság, pláné ha ízléstelen dolgok vannak a weboldalon.

2012. jan. 9. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!