Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit a véleményetek a www.londo...

Mit a véleményetek a www.londonlicit.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet olcsón megszerezni a dolgokat? Illetve milyen eséllyel lehet megszerezni?
2009. máj. 25. 22:13
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:

Az 500-as csomagrol pedig:

van annak egy oka, miert ment fel ennyire magasra ez: sokan racuppantak automatakkal ennél, hogy most mar pedig elviszik mindenáron. 100 frulit is beleinvesztalva,mert megeri. Masreszt meg itt INGYEN adtak a csomagot. Az elozonel ki kellett fizetni a vetelarat még a nyertesnek


Olyan ez az egesz,mint a poker. ha egy licitet nyomtal,az mar a pot része. Elvesztetted. Nem szabad csak azert tovabb menni(licitalni),hogy védd a befizetesed. s probald mindenaron megnyerni.


Ez pszichologia..es egy kis jatekelmelet.

2009. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:

NE költsetek rá egy fillért se!


Gondoljátok végig logikusan. Ennél tökéletesebb pénzmosási trükköt még életemben nem hallottam.


Csinálnak egy automatát a szoftverben, aminek beállítanak mondjuk 500 lehetséges nevet.


1.Az automata eljátszogat magában, amig valaki nem licitál.

2.Aztán fölészavaz


Végül biztos, hogy elviszi, hiszen neki nem költség a szavazás.


Erre bárki azt mondhatja, hogy ez törvénysértő, de még ez sem biztos, és egyébként is hogyan ellenőrizhető. Valaki átveszi az árút (bármilyen nevet bemondhat), majd a feketepiacon eladja (új bontatlan árú kicsit olcsóbban), rosszabb esetben ezt a procedúrát el sem játsszák, hanem csak újra felteszik később. Az árút költségként elszámolják, és minimális haszon után adóznak, magyarul tisztára mossák a betett (megforgatott) pénzt, miközben még keresnek is a néhány szerencsétlentől aki licitált.


Nem biztos, hogy így van, de jó 90%-os eséllyel igen.

2009. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:

A londonlicit egyike a [link] oldal klónjainak.

Az szinte biztos, hogy csalás van a dolog hátterében, érdemes megnézni ezt a két különböző aukciót:

[link] /auction/acer-aspire-8920g-18-4-core-2-duo-notebo/104120.html

[link]


Két különböző laptop, amit ugyanabban a percben nyertek meg (8 óra eltérés az időzónák miatt van), pontosan ugyanazok a licitálók, ugyanazokkal az összegekkel versenyeztek, csak az egyik esetben font, a másikban dollár a mértékegység. Amúgy ezért szerintem börtön járna az üzemeltetőnek.

Londonlicitről konkrét információm nincs, de elég gyanús :)

2009. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Amúgy én is pont arra gondoltam, hogy megnyernék valamit, aztán tuti, hogy felraknám utána vaterára, és eladnám. Úgysincs munkám, lenne egy kis bevételem. De én sem látok ilyeneket ott, pedig tuti, nem csak nekem és az előttem szólónak jutott ez eszébe! :D
2009. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:

Érdemes megtekinteni az alábbi videót:

http://www.youtube.com/watch?v=76yIw_Viwh4

2009. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:

Mivel az érintett feltörte a youtube-os hozzáférésem és törölte a videóim, ezért fel kellet töltenem őket újra:

http://www.youtube.com/watch?v=Ci1QvFECXqA

http://www.youtube.com/watch?v=H7xU6Z47XCI

2009. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
Én a londonlicit oldalon nyertem egy LG DBRH-197 160 Gb DVD Felvevőt. Semmi szükségem rá 99999ft a bolti ára ha kell vkinek 80000 ért viheti ide írj nyaux@freemail.hu itt a linkje: [link]
2009. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:

Hy engem az érdekelne hogy melyik felhasználó néven nyerted?

Mert ha én üzemeltetném a Londonlicitet én is biztosan beírnék ide hogy nyertem.

2009. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
Még egy kérdés Salgótarjáni vagy?
2009. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Nem tudom nekem írtad e ezt? Budapesten személyesen lehet átvenni vagy ha előre utalsz el tudom küldeni postán.
2009. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!