Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza lehet keresni valahogy...

Vissza lehet keresni valahogy az adatforgalmat? Utorrent, mozilla és chrome megy a gépen amik a netet használják.

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet a szolgáltatómtól, hogy "elhasználtam" a korlátlan internetjüket, amit én kötve hiszek.200 giga 15 nap alatt 2 megabites nettel (max letöltési sebesség kb 240 kb/s, feltöltési sebesség kb 60kb/s, de nyilván nem ment 0-24 ennyivel, esténként értelemszerűen semennyi forgalom nem volt)

Tehát azt szeretném valahogy, hogy a három fent emlitett program log fájljaiból, vagy bárhogy meg lehessen nézni hogy nagyságrendileg mennyi adatforgalom volt. NEM az érdekel hogy mi lett fel és letöltve, milyen oldalak lettek meglátogatva, hanem az adatforgalom nagysága


2012. jan. 17. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
"Elhasznaltad" a KORLATLAN neteeet???? Ez de komoly :)))
2012. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na backi hogy megörültem pedig hogy válasz jött. erre meg csak ez... :D
2012. szept. 1. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Es meg mindig aktualis...??? Meg ez is :) Amugy bocsi :)
2012. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!