Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szolgáltatótól érdemes...

Melyik szolgáltatótól érdemes netet venni?

Figyelt kérdés

Most költöztem külön Budára, és a jövőhéttől be kéne kötni a netet. Na már most, nekem nincsenek nagy igényeim, de torrent menjen szépen, továbbá később Old republicot is szeretnék játszani.


Nem tudom, milyen netsebesség illik ide leginkább. Kitől vegyek netet?

Az UPC 120/10-as nete havi 9500, ezt kicsit sokallom. Az 50/5-es 6500. A diginetnél 80/25 4700. Nem titok, hogy még mindig nem igazán értem ezeket a számokat. Valahol valaki azt mondta, hogy a nagyobbik számot osszam el 8-al, és annyi lesz a max letöltési seb torrentel.


Nektek milyen gyors netetek van és milyen szolgáltatótól? Melyik sebesség jó torrenthez, meg multihoz?


2012. jan. 21. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! nekem DIGI-s netem van, 30 megás, ahányszor mérem... mindig 40-es...a letöltés, feltöltés: meg 20-as, sok netem volt, de a DIGI valóban páratlan:)) ^^
2012. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a DIgi nincs jelen a második kerületben :(, na most kit keressek. Az UPC nagyon drága.
2012. jan. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!