Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor lesz mindenkinek faceboo...

Mikor lesz mindenkinek facebookon idővonala?

Figyelt kérdés
Régebben azt mondták hogy december 22 de nem lett olyan mindenkinek..
2012. jan. 21. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ ki az a mindenki
2012. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem lehet átállítani, ezért 1 dátum megadása pontatlan. Ha szünet nélkül, másodpercenként 100 profil újul meg, akkor a jelenlegi kb. 800-900 millió profil 140-150 nap alatt változik meg.


Nem lehet megmondani előre, hogy mennyi időbe telik, és mikor fog hozzád elérni az újítás, de idővel mindenki megkapja a Timeline-t.

2012. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
úristen,mindenkihez eljut? ezt elolvasni most sokkal ilyesztőbb volt mint megnézni a fűrész film összes epizódját,mert ez a horror tényleg meg fog történni sorban mindenkivel és egyszercsak rám is rámerőszakorják ezt a sz*rt! jesszus!
2012. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Te is tudod, hogy nem köteleznek az oldal használatára. A tulaj pedig fenntartja a jogot a módosításra, és az pedig elvárt egy oldaltól hogy ne ragadjon le, mindig újítson valamit. Az más kérdés, hogy ebből hány embernek tetszik egy újítás és hánynak nem, jellemzően mindenki először problémázik, majd után már az a baja hogy elveszik előle azt amit megszokott (miközben előtte fújolt rá).

Egy olyan kitétel pedig mindig akad, hogy te az oldal további használatával automatikusan elfogadod a változtatásokat is. Ha nem fogadod el, nem kell belépni.

2012. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
de azért a facebookot az egész világ használja,nehogy már több millió emberre rá akarjanak erőszakolni egy ekkora szart mint ez az idővonal,meg ha a facebook lesz*rja a felhasználók véleményét,akor ez is az wiw sorsára jut,főleg mert már van egy 100x jobb közösségi oldal,a google plus, és bár még mindig béta,de már most sokkal jobb mint a faceszar,ha már elég ismerősöm megy át oda,akkor tuti hogy törlöm magam a facebookról,és higgyétek el,ha a facebook nem változtat a hozzáállásán,előbb vagy utóbb,de úgy jár mint az iwiw,hiába van az,hogy az iwiw "csak" magyar a facebook meg egész világra kiterjedt,mert a google plus is az,ráadásul google-ék pont ezzel akarják átcsalogatni a népet,hogy ők figyelembe veszik a felhasználók véleményét és nem teszik kötelezővé az újításokat sem (lásd: gmail-en egy kattintással visszatérhetsz a régi felületre,és youtube-on is használhatod a régi felületet)
2012. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Utolsónak igazat adok, választási lehetőséget kell adni. Amúgy meg ha csak nem magadat nézegeted, akkor az idővonal másoknak fog csak számítani. Néha jó az önreklám, de csak mértékkel. Én nekem az nem tetszik benne, hogy minden like, megosztott dolog rajta lesz. Mintha az is az életünk fontos része lenne, hogy a napisz*ron belájkoltam egy baromságot meg hogy épp elolvastam a velvet egyik szaftos bulvárcikkét.

Persze a magamutogató tizenéveseknek ez maga a mennyország.

2012. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor te valamire tetszik-et nyomsz, azzal vállalod hogy más is megtudja, hiszen a gomb erre való. Ezen nem kell felháborodni, hogy akkor miért láthatja mindenki. Ha valamit nem akarsz közszemlére tenni, akkor megtartod magadban a véleményt, és nem nyomsz a gombra.

De ez bármelyik funkcióra igaz, ha te használod a megosztás, like, komment lehetőségét, azzal vállalod a felelősséget és a nyilvánosságot, hogy mások is láthatják ezeket a műveleteket.

2012. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is igazságtalannak tartom hogy nem adtak nekünk választási lehetőséget, állítólag üzleti érdekek miatt (nagyobb reklámbevétel reményében) vezették be az idővonalat. No comment..


A bosszankodóknak írom hogy hihetetlen de van mód a Timeline eltávolítására, bár ez csak a saját profilra vonatkozik, szóval az ismerősök ettől még Timeline-nak látják az oldalt. Kifejlesztettek egy alkalmazást ami visszaállítja a régi profilt csak fel kell telepíteni a böngészőre. Két napja telepítettem a Firefox 10-re és minden kételkedőt megnyugtathatok hogy semmi átverés, csalás nincs benne és működik!


[link]


Szerintem ez a legegyszerűbb, leggyorsabb, szóval a legjobb módszer az idegesítő a Timeline kiiktatására!:)Előfordultak kisebb hibák ezért folyamatosan fejlesztik, már elkészült a 3. verziója. Jelenleg Firefox-al és Google Chrome-al működik de 1-2 napon belül I.Explorer-re is elérhető lesz.


Még megvan a régi profilom de már egy csomó ismerősöm átváltott idővonalra ezért eddig nem is nagyon látogattam az oldalukat. Most már szívesen megyek mert a TimeLineRemove visszaváltoztatta a régi profilt. :)

2012. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hmm, ez a letöltés jó, tényleg a régi facebookomat látom az oldalon, csak kár hogy másik nem..:D
2012. febr. 22. 18:39
 10/11 anonim válasza:
Tn a 4. válaszoló írta hogy a regisztrációval elfogadom a változásokat is, ami jogos lenne, de pont mert a felhasználók ilyen sokan vannak és ilyen sok időt töltenek el az oldalon, ezért nem "szabadna" ráerőszakolni mindenkire ezt a dolgot. Hadd döntse el mindenki maga mit szeretne. Így lenne demokrácilya :) ly-al :)
2012. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!