Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a laptopommal?!

WorfHadnagy kérdése:

Mi van a laptopommal?!

Figyelt kérdés
Az internetes oldalak nagy részét nem tudom megnyitni, mert lefagy a gép. Pl. megnyitom a Youtube-ot, megy két másodperc a videóból, és lefagy az egész. A Start menü használható marad, újra tudom indítani, de újraindítás után is ugyanezt csinálja. Nem a net hibája, a koleszos nettel és az otthonival is ugyanaz a helyzet, úgyhogy a géppel van a probléma.
2012. jan. 22. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet h vírus...

rakd újra a rendszert.

2012. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, lefuttatok egy víruskeresést, ha minden jól megy, hétvégén beviszem újratelepíttetni.
2012. jan. 22. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:

fizetsz az újratelepítésért?! na ne máááááár! qrvára de nem nehéz, pénzkidobás...persze a te pénzed....mind1.

(google-n ezeregy leírás van rendszer újratelepítéshez)

2012. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem pontosan ugyanez volt... itt senki nem tudta a választ. :)


A megoldás: töröld le az aktuális böngésződ (nekem firefox volt), mert azzal van gond!

2012. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy megbízható hely, nem kérnek sokat az újratelepítésért. Inkább kidobok 2-3 ropit, minthogy elkúrjam. Ha nem értek valamihez, és tudom, hogy nem értek hozzá, rábízom azokra akik viszont tudják, mit csinálnak.
2012. jan. 22. 18:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Akkor csak a Róka szemétkedik? Nekem is az van. :-D
2012. jan. 22. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
A héten négy gépen kellett a lefagyott Mozilla Firefox-szal foglalkoznom. Teljes nagytakarítás, rengeteg a .temp fájl. Utána már fut a Firefox, benne Eszközök, Kiegészítők. Itt meg lehet találni a Toolbarokat, rendszerint ezek okozzák. Törlés vagy letiltás után nincs gond a Rókával.
2012. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem, de fagyogat, úgyhogy a géptermi felelős tanár segített beállítani a proxys cuccot, úgyhogy most Chrome-ról tolok mindent, ami kell. :-)
2012. jan. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!