Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sokan használnak Opera böngészőt?

Sokan használnak Opera böngészőt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 20:34
1 2
 1/15 huszibogi válasza:
50%
Igen
2012. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

dehogyis használnak sokan operát,

csak kb a netezők 2-3 %-a ,

a 97-98 % az nem ezzel a szutyokkal küszködik,

de a saját szemeddel is láthatod :

[link]

2012. jan. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Másik statisztika:


[link]

2012. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokan. Bár a retardáltaknak nem megy mert 1-2 gomb máshol van mint a beléjük programozott így nem találják, és megijednek mert azt mondták nekik hogy sok dolog van benne és zsúfolt (ez a sok dolog amúgy nem jelenik meg ha nem aktiválod), na meg nem divatos.

Viszont érdekes módon a mobilos változat a legnépszerűbb...

2012. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én operát használok, meg sok más programot nem, amit mások kénytelenek használni amiatt, hogy nem operát használnak. Ráadásul sok időt spórolok meg az opera jellegzetességei miatt. Kis számokkal mérve éves szinten is több óra a tájékozatlanság ára (Nem a milliszekundumokban mért oldalbetöltés). Ráadásul sokkal szívesebben használom az eredeti megoldásokat (SpeedDial -> Chrome = copy-paste, firefox ugyanúgy stb.)


De ezt hiába is beszélem, az átlagfelhasználók böngészése:

-address bar

-back

-forward

-refresh

-stop

-bookmarks


Igazándiból ők nem is igényelnek többet, kár vitatkozni.


Kifejezetten zavar, ha egy szoftver fapad.


Az operások igényesebbek, az összes többi pedig átlag felhasználó marketingevő. Remélem ti is megírjátok a véleményeteket :)

2012. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet. Én csak a Chrome-t a Firefoxot és az Operát vagyok hajlandó böngészőnek nevezni , a többi egy nagy rakás kaki
2012. febr. 8. 16:54
 7/15 anonim válasza:
100%
Én meg Operát szeretem, google meg a barátom:D...:D
2012. febr. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Sajnos nem sokan, de a legjobbak :D


Még mindig az Opera leggyorsabb böngésző, egy viszonylag régi vason használom, és 20-30 tabbel még mindig gyors, míg a Chrome 10 tabnál már belassul, a firefox meg néhánynál.

2012. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
igen, pl még én is xD ezt a legkényelmesebb használni sztem, meg másoxxerint is akiket ismerek
2012. febr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alex Fly ***** válasza:
100%

Mihez képest?

Desktopon 2-3% az aránya -ez nem tűnik túl soknak, de az egységsugarú átlagjúzer által ismert és használt IE/FF kettőssel szemben nehéz labdába rúgni. Persze terjed a Chrome is, mivel a Google pofátlanul tolja az ember képébe minden lehetséges módon. Ha az Opera is ezt csinálná, akkor piacvezetző is lehetne, mivel egyszerűen a legjobb böngi. Nem véletlen, hogy az igényesebb 2-3% használja...

Mobil platformon viszont egyértelmű az Opera fölénye.

2012. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!