Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tünthetem el az interne...

Hogyan tünthetem el az internetről a flash reklámokat?

Figyelt kérdés

Mert nagyon lecsökkenti a gépem teljesítményét. Valahol olvastam, hogy uninstall-álni kell a flash playert. Viszont akkor a youtube-on nem jönnek be a videok. (Így volt ez, amikor folyton kikapcsoltam a feladatkezelőben a firefox plugin-containert). Ami a flash player összeomlásához vezetett.


Esetleg egyéb ötletek? Firefox-om van és XP-m.


2012. febr. 20. 01:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Éppen most töltöttem le a flash killer plugint a firefox-on. És ez hogy működik? Mert sehol sem találom ezt a kiegészítőt.
2012. febr. 20. 01:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Én Firefoxhoz a Flashblock plugint használtam, minden plugint letilt, de ha rákattintasz, akkor bármelyiket el tudod indítani. És megadhatod, hogy melyik oldalakon nem kell tiltani egyáltalán, soha. Pl. a youtube-on vagy játék oldalakon, stb.


Még az Adblock Plus is hasznos ez le tud tiltani egy csomó reklámoldalt, felnyíló kaszinó reklámokat, stb.


Operában plugin nélkül is ugyanígy lehet tiltani a flash objektumokat.

2012. febr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a flashblock nevű kiegészítőt használom. Oldalbetöltés közben nem tölti be a flash tartalmakat, így gyorsabb lesz az oldalak betöltése. Ha mégis megkívánod tekinteni a flash tartalmakat, akkor csak rákattintasz az elrejtett tartalomnál található ikonra és akkor betölti. Külön beállíthatod, ha egyes oldalaknál nem szeretnéd, hogy blokkoljon pl. Youtube, de engem ott sem szokott zavarni, hogy egy gombbal többet kell megnyomni.

Letöltés: [link]


Reklámblokkolásra pedig az Adblock Plust ajánlom: [link]

2012. febr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Közben megelőztek.
2012. febr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
profi vagy haver :D
2012. febr. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az abdblock az csak a 13.0-as firefoxhoz való, nekem meg 3.5-ös verzió van. Hozzáadta a firefox pluginhoz a flashblock-ot, azt írta ki, hogy kárt okozhat a gépben. De ezt a firefox beépülőt (flashblock) hol találom meg a firefox-ban és hogy kell használni?
2012. febr. 20. 02:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Adblock Plus jelenleg a 9-13 verziókat támogatja ( [link] ), neked is megérné frissíteni (jelenlegi legfrissebb verzió a 10.0.2).

Ha a Flashblock feltelepült, akkor megtalálod a kiegészítők közt vagy keress egy ilyen ikont valahol a kiegészítősávon: [link]

2012. febr. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Theorba válasza:
Valóban jobban jársz, ha frissíted a FireFox-ot, mert az több biztonsági rést betömött már. A régivel védtelenebb vagy.
2012. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. febr. 20. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!