Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent ez a felület?

Tasu kérdése:

Mit jelent ez a felület?

Figyelt kérdés

Nincsenek fogadott adatok

Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.

Íme néhány javaslat:

A weboldal újratöltése később.

Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsolatot.Ezt irja a firefoxal chromemmal explorerrel is!!!Ez most Chromel van!Miért nem tudom megnyitni?


2012. febr. 21. 14:34
 1/7 2xSü ***** válasza:
58%

Pontosan azt jelenti, ami oda van írva:

Nincsenek fogadott adatok. A böngészőnek nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.


„Miért nem tudom megnyitni?”


Pl. mit akarsz megnyitni? Milyen oldalnál vagy oldalaknál jelentkezik a hiba? Több oldalt is érint, vagy csak egyetlen oldalról van szó?

2012. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] ez az oldalt akarom megnyitni mert szeretnék játszani lineage 2-őt és annak a regisztrációjához kellene!
2012. febr. 21. 21:46
 3/7 2xSü ***** válasza:
73%

Az szerveren vagy elrontottak valamit, vagy soha nem is működött megfelelően. A domain név regisztrálva van, a gép ping-re válaszol, a http kérések fogadására szolgáló 80-as port nyitva, csak éppen nem ad semmiféle választ.


Magyarán a hiba a szerverrel van és nem a te készülékedben.

2012. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bazsi4444 válasza:
hello! Én facebook-ra akartam fölmenni és ottis ugyanez van. Ilyenkor mivan???????????
2012. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 2xSü ***** válasza:
62%
Az van, amit fentebb már írtam.
2012. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bazsi4444 válasza:
De az mindenki másnak jó csak nekem nem. És amúgy a facebook?????????????? :D
2012. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 2xSü ***** válasza:
62%

Jó, pontosítsuk kicsit. A jelenség pontos oka: A géped nem kap semmiféle adatot az adott webszervertől. Ennek egyik oka lehet, ha a szerveren konfiguráltak valamit rosszul. Másik oka lehet, hogy a kommunikációs láncban valahol elakadnak az információk.


Számos oka lehet ennek:

- Vírus,

- Valamiféle szoftverhiba, rosszul konfigurált szoftver vagy szoftverösszetevő,

- A géped tűzfalán valaki letiltotta az adott weboldalt,

- A router tűzfalán tiltotta le valaki az adott oldalt,

- Ha proxy-t használsz, akkor az is okozhatja.

2012. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!