Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A problémám az lenne, hogy...

Predali8 kérdése:

A problémám az lenne, hogy cromot használok és amikor belépek a facebookra, a gép automatikusan bezája a böngészőt, és az explorerrel lép be a facebookra. Hol tudom ezt beállítani hogy a cromba nyíljon meg? Csak a facebookkal csinálja ezt. Hmm?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítsd be alapértelmezett böngészőnek a Chrome-t. Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései. (XP).
2012. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csavarkulcs alatt, Alapok, alul állítsd be alapértelmezett böngészőnek a Chrome-t.
2012. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mind a kettőt próbáltam de nem segített. Már ha ide akartam fellépni, akkor is az explorer jött be a facebookkal. De kaptam egy tippet és az segített. A win7 alatt ki lehet kapcsolni az explorert, és így már jó. köszi.
2012. febr. 27. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
XP alatt is le lehet tiltani.
2012. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!