Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent, magnet link megoldás?

Torrent, magnet link megoldás?

Figyelt kérdés
A piratebay-en rámegyek az egyes torrenteknél a magnet linkre, de amikor a Utorrent megnyitja, nem látja a fájlokat! Torrent-file-nál jó volt, de most a magnet linknél nem jönnek elő a bepipált fájlok...Mit lehet tenni?
2012. febr. 29. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, mivel a magnet link, csak egy link. Ha elindítod a letöltést vele, először összegyűjti a peerek listáját és jön velük a fájlok listája. Ha ez megvan, eldöntheted, hogy melyik kell és melyik nem.
2012. febr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ezt hol tudom megtenni?
2012. febr. 29. 14:13
 3/6 A kérdező kommentje:
meg nekem rögtön elkezdi tölteni az egészet, és nagyon sokszor szükségem lenne arra, hogy kiválasszam a fájlokat
2012. febr. 29. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos indítsd el a "torrentet" és ha már elindult, akkor szépen alul a Files fülön kiválasztod ami nem kell, jobb katt és látni fogod. :)

Ha nincsenek ott a fülek, F5 -el előhozhatod.

2012. febr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Így gondoltam.

2012. febr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!! csak annyi, h azt nem lehet beállítani, hogy ne a fájlokat egyenként, hanem a mappákat mutassa lent?(zenéről van szó, és jobban átláthatnám a diszkográfia esetében)
2012. febr. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!