Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az hogy jegelve és...

Mit jelent az hogy jegelve és miért használják? I (informatika)

Figyelt kérdés
LOL itt láttam( [link] hogy valaki ilyeneket ír, hogy jegelve, vagy én vagyok hülye , vagy tényleg ritkán használják, mert én még se vaterán se sehol nem láttam XD
2012. márc. 7. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jegelve, olyan mint félrerakva, felfüggesztve.

Inkább beszélgetéseknél használják, amikor jegelik a témát, akkor elrakják későbbre (észben van tartva, de pillanatnyilag nem foglalkoznak vele). Abból jöhet, hogy az ételt is amit később fel akarnak használni, azt lefagyasztják, jegelik.

2012. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz, de mindenesetre furcsa, hogy fórumban használják.
2012. márc. 7. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Legalább egyedi.
2014. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jegelés az, hogy ha pl. valaki megígérte hogy megveszi a cuccot de még nem vette meg. te jegeled az árut hogy más lássa, hogy jelenleg nem tudja megvenni. ami jegelve van az pár napon belül nagy valószínüséggel archiválva lesz ami azt jelenti hogy fent marad a hirdetés de már el van adva (csak azért marad fent mert hardveraprón az értékeléseidre ezzel hivatkoznak tehát tudod bizonyítani hogy te eladtad és minden rendben ment stb...)
2015. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!