Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem a beállított webolda...

Miért nem a beállított weboldal jelenik meg kezdőlapként a böngészőkben?

Figyelt kérdés
Hiába állítom be a kezdőlapot, mégis a Google jelenik meg. Eddig jó volt, mi történhetett?
2012. márc. 20. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

ez is egy jó pongyolán megírt kérdés,


se ,hogy milyen böngésző,

se,hogy mi volt a régi oldal,stb

se semmi nincs megírva

2012. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kérdés tükrözi a kérdező szakértelmét. Nem lehet mindenki hozzáértő, különben nem lennének kérdések.


Firefox 11

Firefox 12

Firefox Aurora

Firefox Nightly


Hogy mi a régi, mindegy, bármit állítok be kezdőlapnak, a gép (laptop, HP Pavilion dv5-1140eh, Win7 Ultimate) bekacsolásakor, újraindításakor nem az jelenik meg (mindég a Google Search). Ezt két napja, vasárnap óta csinálja. Sok mindennel próbálkoztam (vírusirtók), mielőtt feltettem a kérdést. Mi mást kéne még leírnom?

Chrome, IE9 - nél nem jelentkezik ez. De a Firefox - ot szeretem, használom évek óta, azt ismerem, ahhoz vagyok hozzászokva.


Köszönöm a segítséget (és a kritikát is).

2012. márc. 21. 06:24
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma még azt vettem észre, hogy nem csak a gép, hanem maga a böngésző (Firefox) újraindításakor is ez történik.

Sőt, a YouTube - ot nagyon szaggatottan lehet görgetni, ami szintén nem volt eddig (Firefox).

2012. márc. 21. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!