Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skype egyenleg, hogy és mint...

Skype egyenleg, hogy és mint lehet vele Spanyolországba telefonálni?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: 2 hét múlva elutazok Barcelonába 2 hétre. Mivel a mobil nagyon drága ezért inkább úgy gondoltam, hogy a családom a Skypon tarthatná velem a kapcsolatot. Namost, van egy Európa egyenleg, illetve előfizetés, egy hónapra 1500 Ft,- körül. Ezzel az egyneleggel korlátlanul tudnának hívni engem a nap 24 órájában (mobiltelefonre T-Mobile-os vagyok), vagyis úgy értem, hogy csak ezt az összeget kell kifizetni, és utána az nem fog fogyni, vagy csökkenni vagy valami egyéb. Illetve, hogy ezt az előfizetést le lehetne-e mondani a hónap végén (mert csak 1 hónapra kéne). Válaszokat köszönöm!
2009. jún. 13. 10:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Jha, és ez kérdés lenne, szal a pontok helyére kérdőjelet tessék képzelni :).
2009. jún. 13. 10:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz? [link]

Ez csak vezetékes számok hívására vonatkozik (legalábbis Európában).

2009. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előfizetést le tudod mondani, de ez az előfizetés csak vezetékes számokra vonatkozik.
2009. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mobilt nem lehet hívni Skyperól?
2009. jún. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!