Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt mutatja, hogy rajta...

Azt mutatja, hogy rajta vannak az adatok, közbe nincs benne semmi?

Figyelt kérdés

Van egy pendrive-om, 16 Gb. Volt rajta 14 Gb-nyi anyag. Egyik ismerősöm másolt le róla valamit és amikor vissza kaptam azt írta, hogy 14 Gb ugyan úgy foglalt, de azon belül semmit nem mutat. Azt írja, hogy a mappa üres?

Mit lehet ilyenkor csinálni? Hova tűntek az adatok?


2012. márc. 28. 18:18
 1/3 anonim válasza:
Eszközök, mappa beállításai, ott keress rejtett fájlok megjelenítése opciót. Ha ez nem segít, akkor még két ötlet: partícionáló programmal (pl easeus partition master) próbálj adat visszaállítást csinálni, vagy ha végképp nem sikerül, akkor formázás. Még annyi, hogy ha törlést is csinált, de nem szabályosan választotta le, akkor lehet a windows még nem tudta befejezni a törlést. Ezért pl nem írta újra a szabad területet, viszont a fájl már nem látszik. Ebben az esetben még próbálkozhatsz, hogy a eszközök menü mappa beállítások közt benyomod az op.rendszer védett fájljainak megjelenítését, és akkor ezeket a fájlokat törlöd a pendriveról. Remélem sikerül.
2012. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eszközöknél nem látok olyat, hogy rejtett mappa, viszont tuti, hogy rejtett. A keresőbe beírtam egy betűt, pl "a" és úgy kiadta az a betűvel kezdődő mappákat. Rákattintottam, hogy tartalmazó mappa megnyitása, így megkaptam az összes mappát ami rajta van. Viszont csak így találtam meg őket.
2012. márc. 28. 21:10
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit! ott kellene pedig lennie, hogy rejtett fájlok megjelenítése. Esetleg még próbálkozni lehet Total Commanderrel, abban is beállítható, hogy mutasson rejtett, vagy rendszer fájlokat.
2012. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!