Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki nem tud esetlegKözösség...

Eckoh kérdése:

Valaki nem tud esetlegKözösségi oldalakat írni nekem? Pl ahol ismerősöket lehet bejelölni üzizni. Chatelni stb. mint a hotdog, Iwiw, Facebook. Csak már ezek unalmasak. :S

Figyelt kérdés
Köszi Előreis:)

2012. ápr. 5. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben sajnos az ismerőseid az unalmasak, amin a kérdésed alapján igazából nem lepődök meg. Tudod, madarat tolláról.


Aki pedig önmagában unatkozik, az társaságban untat. Próbálj meg valami hasznosat/értelmeset csinálni a szabadidődben!

2012. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
micsnáljak ha senki nem ír rám? akkor nekedis unalmaslenne... meg rájukírok és nincs téma...:S csak szia hello mizu? semmi ott semmi. ezzelmár elegemvan... de nem magyarázkodást kértem hanem linkeket....
2012. ápr. 5. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy más, lényegesen kevesebb felhasználót kiszolgáló közösségi oldalon majd ugyanezek az ismerőseid hirtelen laza és könnyed csevegésbe kezdenek veled? A hiba az ön készülékében van.


Amikor hazamész iskolából, anyád megkérdi, mi volt a suliban? Mi a válasz? Ááá, semmi.


Naná, egy ilyen kérdésre nincs értelmes válasz.


Ellenben ha neked lennének élményeid, véleméyned, saját gondolataid, akkor arról lehetne beszélni, lehetne róla beszélgetni (igen, akár élőben is, fb helyett).


Ha viszont azt várod, hogy hasonlóan unalmas életet élő ismerőseid sztorizzanak neked, te meg cserébe annyit tudsz kinyögni, hogy "Aha, nálam semmi...", akkor ne csodálkozz, ha az is lekoptat, aki megpróbált veled korábban beszélni.

2012. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
őis aztmondja hogy semmi és amikor elmesélek neki valamit pl belekezdünk egy beszélgetésbe akkoris aztírja hogy értem. meg ok ahha. erre nemtok mit írni..:S
2012. ápr. 5. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan dologról írsz, ami őt érdekeli, vagy olyanról, ami téged?
2012. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ő kérdezte hogy tudom e ezt és azt. hogyha tudom mondjam el neki. és erre csak ahha. értem. oké köszi.
2012. ápr. 5. 09:24
 7/9 A kérdező kommentje:
meg kérdezi hogy tudtam e erről meg ismerem e stb. láttam e.
2012. ápr. 5. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen-nem kérdésből tényleg nem lesz társalgás.
2012. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem igen nem hanem sorokat írok neki. és erre :értem.
2012. ápr. 5. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!