Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent feltöltők! Hogyan...

Torrent feltöltők! Hogyan töltötök fel filmeket, hogy eredeti release-s legyen?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:


X torrent oldalra akartam Y filmet feltölteni, melyet régebben egy másik torrent oldalról szedtem le, az az oldal egyébként meg is szűnt. A film egyedi, most már nincs fenn sehol! A filmet fel akartam tölteni,de nem fogadták el, hogy nem eredeti release. Igazából nem értem a dolgot.

A film neve ugye: Név.év.DVDRip.XviD.HUN.-a készítő neve,ami kitalált név, ezt módosítottam kissé, hát nem mindegy, kiskutya vagy badarka a vége? Az nfo.file-t meg sem tudom nyitni, mert nincs programom hozzá. Kiszedtem két képet a filmből és azt is a mappába tettem, volt benne egy sample is. Mit csináltam rosszul? Hogy kreáljak eredeti releaset a már meglévő jó minőségű avikhoz? Szeretném, ha az avi film az én nevemen futna, a magam készített filmből kiszedett képekkel és sample-val, nfo-val.... ti hogy készítitek?



2012. ápr. 9. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"hát nem mindegy, kiskutya vagy badarka a vége?"


Schmitt is azt mondta, módosította egy kicsit, aztán amikor kiderült, lemondott.


"Az nfo.file-t meg sem tudom nyitni, mert nincs programom hozzá. "


Sima szöveges dokumentum, még notepaddel is akár..



Inkább ne tölts fel semmit, hagyd meg azoknak, akik tudják, mit csinálnak.

2012. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg jó minőségű film(ek)ről van szó, emiatt is bosszant a dolog, mert szerintem a többi szükségtelen! De hogyan bizonyítsam? Van egy jó programom, a 4 Gb-os eredeti DVD-kből is kreál 1,5-5 GB körüli Avi-kat jó minőségben, igazából nem vagyok másokra rászorulva.....de itt is ugyanez a probléma....most ha én találok ki egy nevet a végére, mitől lenne jobb?
2012. ápr. 9. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiért az egyetkattintós programoddal lenyomsz egy DVD-t, attól az még lehet minőség szempontjából egy kalap fosch, sőt, ez kb. biztosra vehető. Valószínűleg már amúgy is leripelte valaki más, aki értett is hozzá.
2012. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nos, részemről ha készítek egy ripet, ne nyúlja már le más a dicsőséget! Ha elvégzek egy munkát (mert munka, nincs kész egy ripelés 2 perc alatt), akkor az igenis fusson az én nevem alatt, én dolgoztam vele. Te képet csinálsz (még sample-t se!), és átírod a nevét, ettől még nem lesz a te munkád, az én gépem fogyasztotta az áramot az alatt a pár óra alatt... Érted már? Ez olyan, mintha a főnököd másnak adna fizetésemelést azért amit te végeztél el. Így remélem már másképp látod.
2012. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!